Monitörün arkasındaki joystick kırıldı

701600

Centipat
Merhaba, az önce monitörün yerini ayarlarken monitörün arkasındaki joystick kıyafetimin bilek kısmına takıldı ve ben fark etmeden kolumu çekince joystick kırıldı. Monitör ViewSonic'in bir monitörü. Yaklaşık 9 aya yakın oldu alalı, geçen ay kutusunu attım. Bunu garantiye göndersem yaparlar mı? Bir de garantiye göndermek istesem nasıl göndermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, az önce monitörün yerini ayarlarken monitörün arkasındaki joystick kıyafetimin bilek kısmına takıldı ve ben fark etmeden kolumu çekince joystick kırıldı. Monitör ViewSonic'in bir monitörü. Yaklaşık 9 aya yakın oldu alalı, geçen ay kutusunu attım. Bunu garantiye göndersem yaparlar mı? Bir de garantiye göndermek istesem nasıl göndermeliyim?

Kutu önemli degil garanti belgesi fatura falan yanında mı?

Konudan biraz alakasız olacak ama bu ay kulaklığım bozuldu ve kutusuz bir şekilde garantiye gönderdim, sorun çıkarmayı bırakın kullanıcı hatası olmasına rağmen yenisini gönderdiler. Kutu sorunu çok sıkıntı çıkarmaz bana kalırsa. Ayrıca fatura ve garanti belgesi dijitaldi.

Kafam dalmış yanlış yazmışım kusura bakmayın, kağıtlar duruyor, sadece kutuyu attım.

Başka kutuya koyabilirsin adamların umurunda olacağını sanmam bir kutu için garanti iptal etmeleri kendilerini rezil duruma sokar sonuçta iade talep etmiyorsun.

Başka kutuya koyabilirsin adamların umurunda olacağını sanmam bir kutu için garanti iptal etmeleri kendilerini rezil duruma sokar sonuçta iade talep etmiyorsun.
Peki sizce yardımcı olurlar mı? Joysticki aktif kullanmasam göndermem bile fakat aktif kullanıyorum. Ücret isteseler bir seviyeye kadar onu da vermeye hazırım da ücretsiz yapmaları daha iyi olur tabii.

Geri
Yukarı