Monster Abra 15.5 FPS düşüşü

Orta ayar düşük ayardan mı bahsediyorsun ? yoksa özelliklerimi sistemin ? eğer orta düşük ayardan bahsediyorsak fark etmiyor fps açısından.

Arkadaşlar, daha hemen hemen 3-4 gün önce aldığım Monster Abra 15.5 FPS sorunu var. DotA 2 ve CS:GO gibi oyunlar da 90-100 FPS ama gariptir 60'a kadar düşüyor, orta yüksek ayar fark etmiyor. LoL'de mesela 50-60 arası oyundan oyuna da fark ediyor, hatta 40 FPS gördüm rahat. Windows güncelleştirme yaptım ve etkinleştirdim ve NVIDIA denetim masası yüksek performans falan seçtim ama olmadı. Sanki PC'de genel Sync ayarı var gibi, şu oyun DVR ayarını da kapattım. Bu arada sizce sorun ne? Yardımcı olur musunuz? Ek olarak sıcaklık değerleri normal 60-65 derece en fazla işlemci 70 derece gördüm.

RAM'ler Dual Channel değil mi?

Etkilemez o kadar LoL gibi oyunlarda. Bence bir sıkıntı var PC'de performans alamıyorsun. MSI Afterburner ile benchmark yapıp değerleri atabilir misin?
Şu videodan FPS karşılaştırması yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Etkilemez o kadar LoL gibi oyunlarda. Bence bir sıkıntı var PC'de performans alamıyorsun. MSI Afterburner ile benchmark yapıp değerleri atabilir misin?
Şu videodan FPS karşılaştırması yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım ekran kartını falan az kullandığı için mi böyle anlayamadım tam olarak ?

Dosya Ekleri

• dota2_2020_10_07_03_06_08_605.jpg
    dota2_2020_10_07_03_06_08_605.jpg
    278,2 KB · Görüntüleme: 54
  • dota2_2020_10_07_03_06_09_722.jpg
    dota2_2020_10_07_03_06_09_722.jpg
    275,2 KB · Görüntüleme: 58
Normal koşullarda %100'ünü verir yük altında. Oyun açıkken denetim masasından GPU etkinliği açıp bakabilir misin? Orada gözüküyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı