Monster T5 v19.1 Pardus uyumlu mu?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptopuma Debian ya da Pardus kurmayı düşünüyorum. Sizce sürücüler falan uyumlu olur mu? Teknik servise sorduğumda Windows odaklı demişti sürücler için. Sizce çalışır mı sürücüler? Hiç Linux kurmadım. Pardus 100. yıl sürümü çıktığından Pardus istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Laptopuma Debian ya da Pardus kurmayı düşünüyorum. Sizce sürücüler falan uyumlu olur mu? Teknik servise sorduğumda Windows odaklı demişti sürücler için. Sizce çalışır mı sürücüler? Hiç Linux kurmadım. Pardus 100. yıl sürümü çıktığından Pardus istiyorum.
Uyumlu Linux sürücüleri çalışır.

Bence Linux Mint kurmanız Pardus kurmanızdan daha iyi olur. Pardus kurumsal yerlere göre yapılan bir işletim sistemi.

Yerli ve milli olsun isterseniz Pisi Linux'a bakabilirsiniz.

İçinden çıkan USB Windows sürücüleriyle geliyor. Ondan öyle denmiştir. Fan hızı için corectrl, tuxedo Control Center, fancontrol gibi çözümlere bakabilirsiniz. Ne kadar işe yarar emin değilim. O yüzden denemeniz daha iyi olur. @LittleWarlocc hocam da Tongfang kasa bir Monster'a sahipti yanlış hatırlamıyorsam. Güzel tavsiyelerde bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı