Monster Tulpar T7 V19.3 Ses Kartı

Gaviria

Decapat
Ses kartı anakarta entegre edilmiş Realtek. Bunun bir versiyonu, modeli falan var mıdır? Ses kartsız bir kulaklık almayı düşünüyorum. Kulaklığı taşıyacak bir ses kartı mıdır? Bu laptopta bulunan ses kartı kaliteli midir yoksa iş yapmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realtek ses kartı konusunda önde gelen markadır hocam. Modeli de olması lazım, bende de Monster var ALC 269 modeli mevcut sistemimde.

Hocam Realtek sürücüsü kurulu değil mi sistemde ? Eğer kuruluysa sağ altta simgesi olmalı. Ona tıklayıp sağ tıkla ses yöneticisine tıklayın. Daha sonra sağ altta İ simgesi alacak ona tıklarsanız modelini görebilirsiniz.

• Driver ProviderRealtek Semiconductor Corp.
  • Driver Version6.0.1.8619
  • Driver Date1/15/2019
  • Device IdHDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_1D051065&REV_1002\4&21D42E29&0&0001
Bu mu acaba ?
Donanım kimliği ile bakabilirsiniz, eğer bulamazsanız kimliği paylaşın biz bakalım.
Hocam Realtek sürücüsü kurulu değil mi sistemde ? Eğer kuruluysa sağ altta simgesi olmalı. Ona tıklayıp sağ tıkla ses yöneticisine tıklayın. Daha sonra sağ altta İ simgesi alacak ona tıklarsanız modelini görebilirsiniz.

Üstte paylaştığım kimliğim midir acaba doğru mu ?

Son düzenleme:
yani nedir hocam iyi midir kotu mudur ses kartli kulakliga ihtiyac duyar mi ?
Bende de aynı kart var hocam. Ben iPhone earpods kullanıyorum, ses karşıya çok net gidiyor CS'de çok temiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı