Monster Tulpar T7 V19.3 sorunları

Bu yazıların hepsini baştan sona okudumda dostlar ben monster tulpar t7 v19.5 almayı düşünüyordum şimdi almakla almamak arasında kaldım cidden monster bu kadar sorunlu bir marka mı ?
Bu yazıların hepsini baştan sona okudumda dostlar ben monster tulpar t7 v19.5 almayı düşünüyordum şimdi almakla almamak arasında kaldım cidden monster bu kadar sorunlu bir marka mı ?
Msi düşünüyorum fakat monstere göre biraz pahalı ondan dolayı monster düşünüyordum şimdi bu yazıları okuduktan sonra tekrar msi düşünüyorum

Msi düşünüyorum fakat monstere göre biraz pahalı ondan dolayı monster düşünüyordum şimdi bu yazıları okuduktan sonra tekrar msi düşünüyorum
Hocam ben cihazdan memnunum.

Valla bilmiyorum yeni yıla büyük ihtimal alırım fakat aklımdaki soru işaretleri bitmiyor :( azımsanmayacak kadar insan monster kötü diyor bilmiyorum artık ne yaparım şuan baya ikilemde kaldım :(
Hocam abra serisi sorunlu diyolar ama tulpar iyi dediler.
Şimdilik gerçekten iyi.
Kimse babamın şirketi değil fanboyda değilim.

Hocam abra serisi sorunlu diyolar ama tulpar iyi dediler.
Şimdilik gerçekten iyi.
Kimse babamın şirketi değil fanboyda değilim.
Haklısın abra biraz daha sorunlu fakat şey 13k verip pişman olmaktan korkuyorum :D hatta bu konu hakkında konu açtım 20 30 kişi yazdı fakat halen emin değilim :D (ayrıca teşekkürler)

Cihazı alalı yaklaşık olarak 1,5 yıl oldu. Cihazla ilgili şu ana kadar tek sıkıntım termal macunun yetersizliği ve klavyenin -biraz da benim kullanımıma bağlı olarak- aşınması sorunu oldu. Tuşların üstü silinmeye başladı ve ben de bu nedenle daha fazla zarar vermemek amacıyla ekstra bir klavye satın almak zorunda kaldım. Tekrardan bakmak isteyen kullanıcılar olursa diye ekleme yapmak istedim.

Cihazı alalı yaklaşık olarak 1,5 yıl oldu. Cihazla ilgili şu ana kadar tek sıkıntım termal macunun yetersizliği ve klavyenin -biraz da benim kullanımıma bağlı olarak- aşınması sorunu oldu. Tuşların üstü silinmeye başladı ve ben de bu nedenle daha fazla zarar vermemek amacıyla ekstra bir klavye satın almak zorunda kaldım. Tekrardan bakmak isteyen kullanıcılar olursa diye ekleme yapmak istedim.
Şu klavyedeki tuşlar neden silinir halen anlamış değilim. Az kaliteli kullan 300 lira daha fazla yap.

Geri
Yukarı