Monster Tulpar T7 V19.3 Ses Kartı

yani gamezero gibi maliyetli ama ses kartsiz bir kulaklik alsam sorun yasamaz miyim ?
Hocam benim arkadaşımda Monster ABRA A7 V7.1.2 vardı realtek ses kartlı. Snoopy kulaklığı vardı hiç sorun yaşamadı, bende iPhone earpodsta sorun yaşamadım.

Bir de dikkatimi ceken Asus Rog Delta oldu. Gamezero mu Rog Delta mi sizce ?
Hocam kulak üstü kulaklık hiç kullanmadım, o konuda deneyimli arkadaşlar cevap verirse daha yararlı olur ama baktığımda ikisi de kaliteli marka tabii ki.

@DracheN merhabalar, ben de yaklaşık 7 sene önce almış olduğum iPhone 5S'in kulaklığını kullanıyorum fakat mikrofonu laptoptan kullanıyor, bunun için yapılan ayarı bir türlü bulamadım. Ayrıyeten bugün HyperX Cloud Alpha S siparişi verdim, kullandığım laptop ise Monster Tulpar T7 v19.7, ses kartını araştırdım fakat bulamadım, acaba bu kulaklık için yeterli midir?
Teşekkürler.

@DracheN merhabalar, ben de yaklaşık 7 sene önce almış olduğum iPhone 5S'in kulaklığını kullanıyorum fakat mikrofonu laptoptan kullanıyor, bunun için yapılan ayarı bir türlü bulamadım. Ayrıyeten bugün HyperX Cloud Alpha S siparişi verdim, kullandığım laptop ise Monster Tulpar T7 v19.7, ses kartını araştırdım fakat bulamadım, acaba bu kulaklık için yeterli midir?
Teşekkürler.
Hocam kulaklık ve mikrofon jacki ayrı olduğu için kulaklık mikrofonunu algılamıyor, o yüzden laptop mikrofonunu algılıyor bende de öyleydi. Tulpar üst seviye Realtek ses kartı kullanıyor. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Hocam kulaklık ve mikrofon jacki ayrı olduğu için kulaklık mikrofonunu algılamıyor, o yüzden laptop mikrofonunu algılıyor bende de öyleydi. Tulpar üst seviye Realtek ses kartı kullanıyor. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
Cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı