Muhabbet Kuşu kabarması ve ishali

Kuşunun morali de bozulmuş olabilir. Bizde de aynı durum vardı.
Bilmiyorum aslında günlük rutinleri dışında hiçbir şey yaşanmadı. Daha yeni kafesinde uyuyordu kapısı açıkken. Dışarı çıktı şuan normal halinde oynuyor uçuyor. Bilemedim korkuyorum bir şey olursa diye. Kafesinde de 1 saat kadar durdu tüy yok şuan görünürde ama sabah vardı.

Evet

Evet geçti, iyi durumda. 2 günde geçti.
Evet

Evet geçti, iyi durumda. 2 günde geçti.
umarım geçer benimki de ya çok korkuyorum hastalanır bir şey olur diye. Bir günde birden bire böyle olması korkuttu

İyi görünüyor şu anlık. Ufak bir hastalık atlatmış gibi minik dostumuz. Cereyanda kalmamasına dikkat edin, kafesin üstünü uyku vakitlerinde hafif bir örtüyle örtün daha mutlu olur.
Watch unnamed | Streamable Şuan kafesinde böyle keyfi biraz yerine geldi gibi sanki

Dostum merak etme benim de kuşuma aynısı oldu. Öncelikle suyunu, yemini değiştirin. Suyu değiştirirken evinizde 'aspirin' varsa 1 tane alın ve 2'ye bölüp 1 tanesini suyunun içine atın. Onun dışında korkmanıza gerek yok isterseniz odayı sıcaklatın ve kafesin üstüne tişört falan atabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Tekrardan merhaba. Kuşumun dışkısı düzeldi şuan ishali geçti. Kafesten bi süre çıkmadı ama sonra kendiliğinden çıktı ötmeye konuşmaya başladı yaramazlıklar yaptı. Baya bi durdu uçtu kafesine koydum. Şuan kafesinde ötüyor. Hastaysa bile atlattı diyebilir miyim bu hareketlerinden. Videosunu ekliyorum

Watch unnamed | Streamable

Son düzenleme:
Bilmiyorum aslında günlük rutinleri dışında hiçbir şey yaşanmadı. Daha yeni kafesinde uyuyordu kapısı açıkken. Dışarı çıktı şuan normal halinde oynuyor uçuyor. Bilemedim korkuyorum bir şey olursa diye. Kafesinde de 1 saat kadar durdu tüy yok şuan görünürde ama sabah vardı.

Watch unnamed | Streamable Şuan kafesinde böyle keyfi biraz yerine geldi gibi sanki

Tekrardan merhaba. Kuşumun dışkısı düzeldi şuan ishali geçti. Kafesten bi süre çıkmadı ama sonra kendiliğinden çıktı ötmeye konuşmaya başladı yaramazlıklar yaptı. Baya bi durdu uçtu kafesine koydum. Şuan kafesinde ötüyor. Hastaysa bile atlattı diyebilir miyim bu hareketlerinden. Videosunu ekliyorum

Watch unnamed | Streamable

Ne güzel. Onunla bugün ilgilen bolca konuşturmaya çalış. Yarın eğer emin olmak istersen b vitamini gibi vitaminlerden alabilirsin.

Bugün probiyotik koydum yarın da suyuna vitamin koyacağım. Arada sırada bt amin ve gerwit w koyuyordum onlardan birini koyarım.
Tamamdır. Birden çok ağır yapma yeterli olacaktır zaten. Yarına iyileşir hiç merak etmeyin. Yatmadan önce kuşun kafesini örtebilirsiniz.

Geri
Yukarı