Özgür Özel; Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş'a selam olsun.

ZwiReK

Decapat
Al birini vur ötekine. Bunlardan köy kasaba değil, tek 1 ev dahi olmaz. Yüz karaları sizi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara bir ara güvendiydim. Lanet olsun o güne. Allah'tan oylarımı boşa atmıştım.

Bunlar bu saatten sonra ülkeyi AKP'ye satmış oldular. Geçmiş olsun.
Gençliğimiz maalesef gene yanacak bu reis denen şahısa gene mahkum olduk böylece yazık oldu bende özgür özelden bu sözleri beklemezdim ama görüyoruz ki bir kılıçdaroğlu gitti bir kılıçdaroğlu geldi.

Son düzenleme:
Günlük mizah dozumu fazlasıyla aldım yeter bence.

Gençliğimiz maalesef gene yanacak bu reis denen sahışa gene mahkum olduk böylece yazık oldu bende özgür özelden bu sözleri beklemezdim ama görüyoruz ki bir kılıçdaroğlu gitti bir kılıçdaroğlu geldi.

Seçim öncesi böyle açık sözler yoktu. Eğer olsaydı o 49 oyu anca rüyalarında görürlerdi.

Artık bulardan ümidi kesmek lazım. HDP partisini tutanlar artık bu adamdan yana oldu.

Bize ve geleceğimize yön verecek yeni başkanlar lazım. Muharrem ince bunlardan biri.

Ne sanıyorsunuz ki? Özgür Özel dediğiniz adam seçimden önce K.K'yı eleştiren kim olursa biraz araştırın kesin aktrolldür diyen, kürt seçmenin kırgınlığının sebebi Zafer Partisi ile birlikte olmaktır diyen bir adam.
Bu mu değişim getirecek? CHP'de değişimin ilçe teşkilatlarından başlayarak genel başkana kadar değişmesi gerek. Mevcut durumda kurultay yalnızca tiyatrodan ibaret olacak ve Özel veya K.K'nın gelmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecek.

Bunlardan tuvalet bekçisi bile olmaz. Teröristlere selam çakan ne kadar kişi varsa partiden direkt ihraç edilmeli. Ellerinden tüm yetkileri alınıp kankaları Selahattin Demirtaş'ın yanına gönderilmeli. İçeride birbiriyle bol bol selamlaşırlar.

Bu parazitlerin TBMM'de işi olamaz. Bunlar Atatürk'ün partisini, Türkiye'yi ve Türk milletini temsil ediyor olamazlar. Koskoca ülkede arkadaş siz ne ayaksınız diyen biri çıkmıyor.

CHP'de bu zihniyet yok olmadıkça bir şey değişmeyecek. Kafa aynı kafa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı