Özgür Özel Berkin Elvan'ı andı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
16 Haziran 2013 tarihinde gezi parkı olayları sırasında, ülkemizin polislerine saldırırken başına göz yaşartıcı kapsül isabet edip 2014 yılında ölen berkin Elvan'ın ölümünün 10. yılında CHP lideri özgür özel kendisini andı.
Çok sayıda tepkiyle karşılaşmasına rağmen özgür özel, teröristleri anmaktan geri kalmadı.

Screenshot_20240312_002538_Instagram.png

Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendi yorumum; ayrıca önceden de şehit cenazesinden hemen sonra HDP eş genel başkanlarını ziyarete gitmişti. Yani kendisinin nasıl birisi olduğu belli.

CHP başına geçtikten sonra da terörist selahattin demirtaş ve Osman Kavala'ya selam göndermişt.

Ayrıca çocuk ne yapmış olabilir diyecekler için; kendisi polise taş ve molotof atıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berkin Elvan falan onun umurunda falan değil. Kendisi üzerinden prim kasıyor sadece.
Prim kasmasına gerek mi var cümlalem biliyor zaten tüm HDP'lilerin seçimlerde CHP'yi desteklediğini. Sürekli teröristleri anıyor hala nasıl destekliyorlar bunu?

Kaşına gözüne hayran olduğu için anmadığı aşikar.

CHP'ye kökten bir temizlik gerekiyor. Özgür Özel denen kişinin dede Kemal'den hiçbir farkı yok. Al birini vur ötekine.
Öyle deme Beşiktaşlıdır belki 😂

CHP zaten CHP değil ki toptancı gibi her topa oynuyorlar.

Bu şekilde değil sağ kesimden oy almak, aklını kullanan gerçekleri görebilen seçmeninden bile oy alamayacaklar. Gerçi çoğu CHP'li için bu tutumunda sorun yok, AKP hükümeti gitsinde ülke teröristlerin elinde olursa da olur kafasındalar.

Bu şekilde değil sağ kesimden oy almak, aklını kullanan gerçekleri görebilen seçmeninden bile oy alamayacaklar. Gerçi çoğu CHP'li için bu tutumunda sorun yok, AKP hükümeti gitsinde ülke teröristlerin elinde olursa da olur kafasındalar.
Maalesef dediğiniz çok doğru. Kendilerine sorsanız en büyük vatansever ve Atatürkçü onlar ama ülkeyi teröriste vermekten asla geri adım atmazlar.

Maalesef dediğiniz çok doğru. Kendilerine sorsanız en büyük vatansever ve Atatürkçü onlar ama ülkeyi teröriste vermekten asla geri adım atmazlar.
Hani utanma da kalmamış. Ben KK'dan da ÖÖ'den de nefret eden biri olarak, ne ara unuttunuz fetö terörünü içimize alanı ? Ne çabuk unuttunuz, benim tek varlığım yüzüktür, zengin olduysam bilin ki haram lokma yemişimdiri ? Ne çabuk unuttunuz rahibin iade edilişini ?

Hani utanma da kalmamış. Ben Kk'den da öö'den de nefret eden biri olarak, ne ara unuttunuz FETÖ terörünü içimize alanı? Ne çabuk unuttunuz, benim tek varlığım yüzüktür, zengin olduysam bilin ki haram lokma yemişimdiri? Ne çabuk unuttunuz rahibin iade edilişini?

Hiçbirini unutmadık. Birisi iyi birisi kötü demiyorum zaten. Sadece sağ kesimden oy alamayacaklarını söyledim.

Ama şöyle de bir şey var birisinin her ne kadar eksikleri olsa da en azından bir şeyler üretmeye geliştirmeye çalışıyor. Bir diğeri de yapılan projeleri başa gelirsek iptal edeceğiz, S400 savunma sistemini geri vereceğiz çünkü bize saldıran olmaz diğer ülkeler bize neden saldırsın diye söyleyip. Yapılan İHA ve SİHA'ları kolorifer peteğine benzetip, yapılan arabayı her fırsatta eleştirip eziklemeye çalışanlar. Başa gelirlerse yapacakları bir tane savunma sanayii olsun başka bir şey olsun böyle projeleri olmayan, hiçbir icraati olmayan bir partinin mi arkasından gidiyorsunuz?

Maalesef dediğiniz çok doğru. Kendilerine sorsanız en büyük vatansever ve atatürkçü onlar ama ülkeyi teröriste vermekten asla geri adım atmazlar.

Eğer gerçekten Atatürk'ü benimsemiş olsalardı. Atatürk'e hakaret eden hdp ile beraber olmazlardı. Ve şundan eminim ki Atatürk bu dönemde yaşamış olsaydı CHP'yi kapatıp yöneticilerini infaz ederdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı