Özgür Özel; Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş'a selam olsun.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 3 defa art arda seçilemezsin tarzında bir şey yok muydu?

Bi' durun daha yeni geldi biraz zaman tanıyın hem Özgür Özel'in 2028'te veya erken seçim olursa kazanıp kazanmayacağını da henüz bilmiyoruz. Eğer ki seçimin her yerde, her okulda ve her köyde adaletli olmasını sağlayabilirse çok rahat kazanır. Bunun yanı sıra verecek vaadlerde önemli faktör.

Bir kesimin kılıçdaroğlu mastürbasyonu son buldu.
Neden öyle diyorsunuz hocam? O kişiler CHP'nin aşığı onlara hakaret etmiş oluyorsunuz böyle diyerek evet kılıçdaroğlu doğru bir aday değildi ama yine de elinden geleni yaptı güzel vaatlerde bulundu ama Erdoğan'ın hilesine yenik düştü ve dahası Suriyeli ve Afgan denen pis sapıklarda vardı bu seçimde Erdoğan onları en ön piyon olarak kullandı ve başardıda birkaç daha oyun yaptı Erdoğan şimdi onları sayamayacağım. Ben şu an zafer partisi ile yola devam edeceğim özgür özel'de kılıçdaroğlu ile aynı denk diye düşünüyorum ama tabii ki özgür özel kazanırsa cumhurbaşkanlığı seçimini havalara uçarım mutlu olurum reis denen şahıs gitsinde kim gelirse gelsin.

Bu ülkede kendinden olmayana terörist diyor. Bu kafayla AKP daha çok kazanacak bu zihniyet değişmediği sürece. Zafer partisi başındaki güçlenirse baştaki ona da terörist deyip burada herkes terörist geldi ona da oy verilmez deyip yine AKP kazandıracak.
Kim gelirse gelsin yeter ki şu reis denen şahıstan kurtulalım lütfen elimizden geleni yapalım. Özgür özelin bu lafından sonra ben zafer partisinden devam edeceğim ama bu değil ki CHP sevgim bitti tabii ki hayır özgür özel kazanırsa havalara uçarım zıplarım hoplarım mutlu olurum yeter ki şu reis denen şahıstan kurtulmalı ülke.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı