One Piece izlenir mi?

ResistibLeSpY

Centipat
Daha fazla  
1-2 ay once Naruto'yu bitirdim ve cok begendim. Simdi de yazin izlenecek pek anime bulamadigim icin One Piece baslamayi dusunuyorum. Sizce deger mi 1000 bolum izlemeye, Naruto zevki verir mi?

1-2 ay once Naruto'yu bitirdim ve cok begendim. Simdi de yazin izlenecek pek anime bulamadigim icin One Piece baslamayi dusunuyorum. Sizce deger mi 1000 bolum izlemeye, Naruto zevki verir mi?
Kesinlikle değer, hızımı alamadım mangada da güncelim suan. 1000 bölüm belki fazla geliyor ama inan bi 1000 bölüm daha olsa diyeceksin güncele yaklaştıkça.

Keyifle izleyebileceğin bir seri ama izlemeyince de kendini aratmıyor.

Naruto dram ve trajedi ağırlıklı bir yapım, One Piece ise birçok duyguyu izleyiciye hissettiriyor.

Eski bir yapım olduğu için başta animasyonlar ve görüntü kalitesi gözünü yorabilir, bir süre sonra düzeliyor.

Kesinlikle Naruto'dan sonra One piece izlemeye başlamıştım şu anda en beğendiğim seri kesinlikle öneririm.

Enies lobby marineford gibi şaheser Arc'lar orası hayatta sıkmaz.

96. bölümdeyim ve bu bölüme kadar nasıl dayandım bilmiyorum. Çok sıkıcı ve sanırım benlik değil.

İzlenmez. Çok sıkıcı bir anime bence.

Naruto zevki asla vermez ve şahsen bana vermedi, yanına bile yaklaşamaz. Monoton bir seri.
Fikrinize saygı duyuyorum ama Narutoya bayılıp da one piece monoton denemeniz biraz garip değil mi. Flashbacklerle dolu bir anime ve çoğu ayni . Serinin 3/4u sasukeyi aramakla geçiyor zaten.

Geri
Yukarı