One Piece izlenir mi?

fikrine saygı duyduğumu da söylemiştim ama dikkat etmemişsin
Yorumum sana değildi sen neden üstüne alındın? Her attığım mesajıma disslike atmaktan başka bir şey bilmeyen sözde "fanboy" lara dedim onu.

Ama senin de konu sahibi arkadaşa verdiğim cevabı beğenmeyip "Ona sıkıcı demişsiniz ama şunda da böyle" demen ayrı bir komik. Konu sahibi "One Piece" hakkında yorum istiyor, animenin "sıkıcılık" kıyaslaması hakkında değil.

One Piece'i beğenmediğimi yazınca da Naruto fanı olduğuma karar vermen gülünç. İki animeden birisini beğenmeyince karşıdaki animenin "fanı" oluyormuşuz, bunu öğrendik kerem arkadaşımızdan.

Son düzenleme:
Yorumum sana değildi sen neden üstüne alındın? Her attığım mesajıma disslike atmaktan başka bir şey bilmeyen sözde "fanboy"lara dedim onu.

Ama senin de konu sahibi arkadaşa verdiğim cevabı beğenmeyip "ona sıkıcı demişsiniz ama şunda da böyle" demen ayrı bir komik. Konu sahibi "One piece" hakkında yorum istiyor, animenin "sıkıcılık" kıyaslaması değil.

Şunda da böyle dediğiniz anime konuda tartışılan anime. One Piece monoton demişsin, ben de dedim ki One Piece monotonsa Naruto daha monoton anlatmak istediğim buydu. Zaten konuda arkadaş biraz da Naruto'yla kıyaslamış sorusunda fark ettiysen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunda da böyle dediğiniz anime konuda tartışılan anime
Anlamakta güçlük çekiyorsun anlaşılan. Yorumumda One Piece için "monoton" tanımında bulunmuşum ve bu yorumu beğenmeyip "Naruto'da da böyle" diye bir yorum yapmışsın. Anlamadığım şey sen neden benim yorumuma cevap veriyorsun? Konu sahibi arkadaş zaten Naruto'yu beğendiğini ve bu zevki tekrardan alabilir miyim diye soruyor. Senin Naruto'ya sıkıcı demen onun Naruto hakkındaki beğenisini değiştirmeyecek. Hele benim hiç değiştirmeyecek. O yüzden yaptığın gereksiz bir yorumdu. Konu karşılaştırma konusu da değil. Arkadaşın tek dediği Naruto'daki zevki alıp almayacağı.

one piece monotonsa naruto daha monoton
Konumuz bu değil.

narutoyla kıyaslamış
Cevabını verdim. Naruto ile kıyaslamamış, Naruto'daki gibi aldığı zevki verip veremeyeceğini sormuş. Çok basit bir soru aslında.

Anlamakta güçlük çekiyorsun anlaşılan. Yorumumda One Piece için "monoton" tanımında bulunmuşum ve bu yorumu beğenmeyip "Naruto'da da böyle" diye bir yorum yapmışsın. Anlamadığım şey sen neden benim yorumuma cevap veriyorsun? Konu sahibi arkadaş zaten Naruto'yu beğendiğini ve bu zevki tekrardan alabilir miyim diye soruyor. Senin Naruto'ya sıkıcı demen onun Naruto hakkındaki beğenisini değiştirmeyecek. Hele benim hiç değiştirmeyecek. O yüzden yaptığın gereksiz bir yorumda karşılaştırma konusu da değil. Arkadaşın tek dediği Naruto'daki zevki alıp almayacağı.

Konuyla alakası yok.

Cevabını verdim. Naruto ile kıyaslamamış, Naruto'daki gibi aldığı zevki verip veremeyeceğini sormuş.
Buyur senin cevabını konu sahibi arkadaş verdi :) akşam akşam Naruto veya one piece yüzünden seninle tartışmaya girecek değilim. Anlamakta da güçlük çekmiyorum çünkü tartıştığım kişi bir fanboy.İyi akşamlar dostum sana.

Narutoyu bitirmiş One Piecede mangada 900lerde olan biri olarak (geriden gelmeyi seviyorum ben bölüm bekleme derdi olmuyor) şunu çok rahat diyebilirim; One Piece Narutodan kat kat daha iyi bir seri. Narutoyu da severim bu arada. (Yanlış anlama olmasın Narutonun ana karakteri Uzumaki Narutodan nefret ederim.)

Soruna gelince durduğun hata. İzlenir de okunur da. Hangisi kolayına geliyorsa öyle yap.

Naruto'yu bitirdikten sonra bende One Piece izlemeyi denedim fakat seri o kadar sıkıcı geliyor ki 7. bölüme zar zor geldim devam etmeli miyim?
Sıkıcı mı? Sanırım hiç anlamayacağım bir şey bu, yani bir insanın One Piecein en eğlenceli bölümlerinde sıkılmasını ben algılamakta zorlanıyorum. Animesi 8,7 mangası 9.2 ortalamaya sahip 1000 küsur bölümlük bir seriyi izlemeye veya okumaya niyetleniyorsunuz biraz sabırlı olun.

One piece; ilk 100 bölümde direkmen zevk alınacak bir eser olsaydı şuanki one piece olmazidi.
İlk bölümleri sıkıcı haksız değilsiniz ama beklentiniz olmamalı direk one piece uzun soluklu ve özelliklede tutarlı bir seridir örneğin barutoda pek teori tuttuğu görünmez ama one piecede...anlatsam bitmez:)

Not:Narutonun verdizi zevkin "AYNI"sını aramayın her anime aynı olsa ne sıkıcı olurdu be!(Aynısı op içinde geçerli)

Geri
Yukarı