Oyun Outlast Trials'ı beğendiniz mi?

Oyun yüzde 95 olumlu almış Steam'de çok şaşırdım. Oyun co-op olduğu için hikaye ve korku unsurlarının zayıf olduğu söyleniyor önceki oyunlara göre ama eğlence olarak daha eğlenceli galiba beraber oynamak. Siz oyunu beğendiniz mi nasıl buldunuz?

Outlast ve Outlast whi dışında hiçbir Outlast oyunu oynanmaz.

Oyun güzel fakat eksik. Bölümler çok az şuanlık sanırım ileri de eklenecek. Hâlâ buglar var ben bildirmeye devam ediyorum gördüklerimi. Oyunda yapay zekaya bayıldım gerçekten zor moddayken zor modda oynadığımı hissediyorum. Steamde bu kadar yüksek puan alması sanırım fanboylukla alakalı bir durum ama oyun genel olarak güzel. Dediğim gibi sadece çok az bölümle çıktı oyun ve bazı bugları var. Onun dışında bir sıkıntısı yok eğlenceli, arkadaşlarınızla 100-200 saat gömebileceğiniz bir oyun.

Bayıldım Outlast türünün özünü kaybetmeden Online bir oyun yapmışlar. Story degil Online bir şey yapmışlar sebebi maddi olabilir olmayabilir de ama ben beğendim.

Bende denedim o eski Outlast oyunlardaki korku gerilim yok bence yine de ben keyif aldım oynayacak kimse olmadığı için rastgele takımla oynadım eğlenceliydi beraber oynamak isteyen varsa yazabilir.

Outlast serisine CO-OP gelmemeliydi, bu oyun eğlenceli olabilecek bir sektöre yönelmemeli. Birkaç oynanış videosunu izledim fakat gerçekten de dendiği gibi CO-OP'a dönüştüğü için oyunun temeli olan korku unsurları neredeyse hiç germiyor.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam zaten bu 3.oyun değil bu ara oyun bu oyun tamamlandıktan sonra 3. Oyuna başlayacaklar

Outlast serisine CO-OP gelmemeliydi, bu oyun eğlenceli olabilecek bir sektöre yönelmemeli. Birkaç oynanış videosunu izledim fakat gerçekten de dendiği gibi CO-OP'a dönüştüğü için oyunun temeli olan korku unsurları neredeyse hiç germiyor.
Outlast serisine CO-OP gelmedi zaten. Bu normal Outlast serisinin devam oyunu değil. Outlast'ın farklı kategorideki bir oyunu. Red Barrels, bu oyun Outlast 3 değil Outlast 3 klasik kaç, saklan ve kurtul mantığında olan ve derin hikayeye sahip bir oyun olacak dedi.

Outlast denince millet girmeye korkardı. Bitiren arkadaşlara saygı duyardık. Oynayan çoğu kişi yarım saat sonra oynamayı bırakıyordu çünkü. Şimdi çoluk çocuk oyunu olmuş.

Yine çok oyunculu korku oyununu savunnanlar olmuş. Arkadaşlar çok oyunculu korku oyunu falan olmaz. İsterseniz tüm dünya oyuna 10 puan versin incelemeler yapsın yine de kimse kimse kimsenin fikrine karışmamalı. Hele hak yiyorsun hiç denmemeli.

Geri
Yukarı