Oyun Outlast Trials'ı beğendiniz mi?

Oyun yüzde 95 olumlu almış Steam'de çok şaşırdım. Oyun co-op olduğu için hikaye ve korku unsurlarının zayıf olduğu söyleniyor önceki oyunlara göre ama eğlence olarak daha eğlenceli galiba beraber oynamak. Siz oyunu beğendiniz mi nasıl buldunuz?

Dead By Daylight karışımı hikayeye önem vermeyen yakın zamanda da kozmetiklerle battlepass vesaire getireceklerinde ve oyundan para emmek istediklerinden hunharca millet herkesle oynasın diye eski Outlast serisini aratan bir yapım ortaya çıkmış. Korku unsuru sıfır aga gül geç tarzında bir oyun işte.

Dead by Daylight karışımı hikayeye önem vermeyen yakın zamanda da kozmetiklerle Battle Pass vesaire getireceklerinde ve oyundan para emmek istediklerinden hunharca millet herkesle oynasın diye eski Outlast serisini aratan bir yapım ortaya çıkmış. Korku unsuru sıfır aga gül geç tarzında bir oyun işte.

Korku oyunu sıfır gül geç falan olduğunu sanmıyorum ben, gayet gerici ve yeri geldiğinde korkutucu arkadaşlarla oynasan bile :)

Dead By Daylight karışımı hikayeye önem vermeyen yakın zamanda da kozmetiklerle battlepass vesaire getireceklerinde ve oyundan para emmek istediklerinden hunharca millet herkesle oynasın diye eski Outlast serisini aratan bir yapım ortaya çıkmış. Korku unsuru sıfır aga gül geç tarzında bir oyun işte.
Kozmetik eşya zaten yok mu hocam oyunda? Gördüğüm kadarıyla bir tane odanın duvarlarını, zeminini falan özelleştirebiliyormuşuz.

Kozmetik eşya zaten yok mu hocam oyunda? Gördüğüm kadarıyla bir tane odanın duvarlarını, zeminini falan özelleştirebiliyormuşuz.

Orası kendi odamız. Yerler, duvar falan değiştiriliyor ve süs eşya ekleniyor. Ama oyunda oyun içi satın alım yok diye biliyorum ya da görmedim sadece oynayarak alınıyor galiba.

Korku oyunu sıfır gül geç falan olduğunu sanmıyorum ben, gayet gerici ve yeri geldiğinde korkutucu arkadaşlarla oynasan bile :)
Coop oynanan bir oyun arkadaşlarınla başta görmediğinden dolayı gerilebilirsin ama uzun süreli oynanıştan sonra tadı kaçıyor ya artık adrenalin hormonu ben boşa gelmem reis diye takılıyor.

İzlerken gayet keyif aldım, sesin yankılanması herkesin bir görev dağılımı içerisine girmesi güzel. Arkadaşım olsa, alıp oynardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı