Oyuncu koltuğu önerisi

Jungleralperen

Hectopat
Dostlar herkese günaydın, iyi haftalar.

Oyuncu bilgisayar koltuğu alma fikrindeyim ama daha önce internet kafeler hariç evde kullanmadım. Babamla birlikte kullanacağımız için 100-110kiloya kadar dayanabilen, rahat ve ergonomik koltuk arıyorum. 7-8k bandında fiyatı olabilir. Kullanmış olupta veyahut önerebileceğiniz koltuk tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, günaydın.

Bir bak istersen.

3 senedir bu koltuğu kullanıyorum. Ek olarak visco alt minderi ve daha iyi bir sırt desteğiyle birlikte kullanıyorum. Bir kere kendi hatamdan dolayı amortisörünü bozdum ve değiştirdim. Değiştirirken iki kollu bir mekanizmayla değiştirdim ve çok rahatım. Deforme vs hiç olmadı kumaşında. Ağırlığını da kaldıracaktır.

23.jpg

Selam, günaydın.

Bir bak istersen.
Ürünün kendi sitesindeki yorumlara baktım hiç kötü yorum yapılmamış, biraz işkillendirici

3 senedir bu koltuğu kullanıyorum. Ek olarak visco alt minderi ve daha iyi bir sırt desteğiyle birlikte kullanıyorum. Bir kere kendi hatamdan dolayı amortisörünü bozdum ve değiştirdim. Değiştirirken iki kollu bir mekanizmayla değiştirdim ve çok rahatım. Deforme vs hiç olmadı kumaşında. Ağırlığını da kaldıracaktır.

Eki Görüntüle 2171725
Markayı da övüyorlar kaliteli ürünleri olduğu belli oluyor. Listeye ekleyeceğim

Ürünün kendi sitesindeki yorumlara baktım hiç kötü yorum yapılmamış, biraz işkillendirici

Hawk Fabv4 bu fiyatlara alınmaz.

Bu arada hawk fabv4 kullanan biri olarak söylüyorum bunu

Sonuçta bir çok yayıncı kullanıyor.

Sonuçta birçok yayıncı kullanıyor.

Eskiden ucuzdu fiyatı ve o yüzden alınıyordu hocam. Fab V4 4500TL fiyatı varken Zio'nun 10 bin TL fiyatı vardı Full pakette. Bu koltuk 7K oldu Zio 12 bin TL fiyatı var.

7K değecek bir koltuk değil. Warrior alın. Zio'nun yan markası kaliteli ürünler üretiyorlar.

Eskiden ucuzdu fiyatı ve o yüzden alınıyordu hocam. Fab V4 4500TL fiyatı varken Zio'nun 10 bin TL fiyatı vardı Full pakette. Bu koltuk 7K oldu Zio 12 bin TL fiyatı var.

7K değecek bir koltuk değil. Warrior alın. Zio'nun yan markası kaliteli ürünler üretiyorlar.
Bilgi için teşekkür ettim.

Geri
Yukarı