Elektronik Palit RTX 4080 Super 43.499 TL!

Phoenix ve Phantom çok iyi modeller, jetstream 2000 serisinde vardı fena değildi ama 3000 serisinde görmedim Türkiye'de. Onun için emin değilim soğutma kalitesinden.

Bende araştırdım fakat pek doğru kesin bir kaynak bulamadım jetstream ile ilgili 4080 Super'de nasıl performans veriyor soğutma açısından belli değil ama yine de üzmeyecektir diye düşünüyorum.

RTX 4080 için yabancı kaynaklarda 69-75 derecelerde takıldığını söyleyenler var genel olarak.

Bedava. Yapıştır geç. 4080'den çok daha güçlü ve daha ucuz. Sistem dizecekler kaçırmasın.
Aslında neredeyse aynı kart. Bu kartın çıkış amacı fiyat düşürmekti. 50 binleri geçmişti 4080'ler, bir nebze düştü fiyatlar. Gönül isterdi 35 seviyelerine gelsin tabi.

Phoenix ve Phantom çok iyi modeller, Jetstream 2000 serisinde vardı fena değildi ama 3000 serisinde görmedim Türkiye'de. Onun için emin değilim soğutma kalitesinden.
4070Ti Jetstream kullanmaktayım. Soğutması gerçekten harika. AAA oyunlarda 2K çözünürlükte ve ultra ayarlarda max 60-65 dereceleri gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı