Elektronik Galax RTX 4080 40.999 TL!

waltmeisterrr

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel fiyat. Keşke en azından bir vade farksız 3-6 taksit olsa şu Gaming.Gen'de.
Vakıfbank şuan 50.000₺ elektronik harcamaya 4 taksit yapıyor. Vakıfbank kullanıp bu kartı almayı düşünen varsa değerlendirebilir. Geçtiğimiz Eylül ayında Zotac Trinity 4080 35.000₺ 6 taksitle almıştım Vakıfbank sayesinde. Şuan güzel bir fırsat Vakıfbank kullananlara.

Açıkçası bu tip yerlerden alışveriş yapılmaması. Arkadaşın bahsettiği gibi kolay bir yöntem yoksa tercih edilmemeli.
Neden? Gaming.gen.tr gayet güvenilir bir yer. İade konusunda tamam şeylik çıkartıyor, ama bir problem yok.

40'tan 41 bin lira olmuş ben hala alınması tarafındayım eğer düşünülüyorsa 4080 Super'i süper yapan şey 200 dolarlık ucuzluğuydu ama yurdumun satıcılarında işlemiyor böyle şeyler.

Vakıfbank şuan 50.000₺ elektronik harcamaya 4 taksit yapıyor. Vakıfbank kullanıp bu kartı almayı düşünen varsa değerlendirebilir. Geçtiğimiz Eylül ayında Zotac Trinity 4080 35.000₺ 6 taksitle almıştım Vakıfbank sayesinde. Şuan güzel bir fırsat Vakıfbank kullananlara.
Kredi kartı ile alışveriş yaptıktan sonra mı yapıyor taksidi ? Ve 16 gb uzun süre götürür mü bu kart ? 7900XTX mi bu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı