QP, Değişim Onayı Alan Ekran Kartını Göndermiyor

Klasik Türkiye...
Normal bir işi bile halletmek için birilerini araya sokmak lazım demek ki...
QP biz araya girmeden de sorunları çözüyor, nadir durumda olay bu noktaya geliyor.

Ben de toplayacağım sistem için oradan PSU almayı planlıyordum. Başka sitelerden 100-150 TL arası ucuza geliyordu. Sizce alınır mı? Bu konuyu görünce içime kurt düştü.

Klasik Türkiye...
Normal bir işi bile halletmek için birilerini araya sokmak lazım demek ki...
QP, müşteri memnuniyeti en yüksek bilişim firmalarından. :)

Sen İtopya, İncehesap, Teknobiyotik gibi firmaları görmemişsin demek ki. QP ile onlarca kez alışverişim oldu. Birinde ürün bozuk geldi kolayca iade ettim. Arkadaş nadir bir durum ile karşılaşmış ve sorun yaşamış. O da büyük ihtimalle çözülecek.
Merhaba, konuyu QP'ye sordum, cevap bekliyorum.
İşte geliyor, Recep Baltaş! :D (Mitinglerde okunduğu ses tonuyla okuyun.)

QP müşteri memnuniyeti en yüksek bilişim firmalarından. :)

Sen İtopya, İncehesap, Teknobiyotik gibi firmaları görmemişsin demek ki. QP ile onlarca kez alışverişim oldu. Birinde ürün bozuk geldi kolayca iade ettim. Arkadaş nadir bir durum ile karşılaşmış ve sorun yaşamış. O da büyük ihtimalle çözülecek.

İşte geliyor, Recep Baltaş! :D (Miting
Dostum ben de bu yüzden QP den alışveriş yapmıştım ama çok büyük mağdur oldum. Sonuç bu.
Merhaba, konuyu QP'ye sordum, cevap bekliyorum.
Teşekkürler hocam, ben de beklemedeyim.

QP müşteri memnuniyeti en yüksek bilişim firmalarından. :)

İşte geliyor, Recep Baltaş! :D (Mitinglerde okunduğu ses tonuyla okuyun.)
Hepsini gördüm. Her siteden alışveriş yaptım.
Yaşım 34, ben sadece alışveriş sitelerinden bahsetmiyorum.
Herhangi bir konuda bir işimiz olduğunda illa ki araya adam sokmak gerekiyor, ya da araya adam sokanlar öncelikli oluyor.
QP bilişim müşteri hizmetleri iyi olan firmalardan evet. Ama onlarda da problem oluyor...
Ben firmalardan bağımsız konuşuyorum...
Bakın bu arkadaş da sorununu çözememiş, o da aracı vasıtasıyla tekrar çözmeye çalışıyor.
Bu bir QP, İtopya, Teknobiyotik sorunu değil, TÜRKİYE'nin genel bir sorunu...

Geri
Yukarı