R5 7640HS sisteme Linux dağıtımı önerisi

Hocam kurdum ancak bir sorun var pop shop açılmıyor sistem güncellemesi uyarısı vermişti üsütte ona bastım pop shop açılmıyor nasıl çözeceğim?

Hocam kendim hiç kullanmadım Pop!_OS. Bilmiyorum ne yazık ki. Fakat @Rona hocam kullanmıştı sanki bir ara.

Hocam kendim hiç kullanmadım Pop!_OS. Bilmiyorum ne yazık ki. Fakat @Rona hocam kullanmıştı sanki bir ara.

ayrıca hocam bu da indiriliyor da kaldı

Restart atsam sorun olur mu?

Hocalarım restart çekip bütün güncellemeleri yaptım ne var ne yok şu anlık memunum. Yapabileceğim bir şey var mı başka.

Dosya Ekleri

• 1712251882333.png
    1712251882333.png
    274,9 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Ayrıca hocam bu da indiriliyor da kaldı

Restart atsam sorun olur mu?

Hocalarım restart çekip bütün güncellemeleri yaptım ne var ne yok şu anlık memunum. Yapabileceğim bir şey var mı başka.

Pop!_OS GNOME kullanıyor masaüstü ortamı olarak. Eklentiler ekleyerek GNOME'u değiştirebiliyorsun. Bunun için pop shop açılabiliyorsa oraya Extension Manager yazın ve ilkini indirin. Çok güzel eklentiler var. Kendim GNOME kullanmadığım için eklentileri söyleyemiyorum aklımdan.

Pop!_os GNOME kullanıyor masaüstü ortamı olarak. Eklentiler ekleyerek GNOME'u değiştirebiliyorsun. Bunun için pop shop açılabiliyorsa oraya extension Manager yazın ve ilkini indirin. Çok güzel eklentiler var. Kendim GNOME kullanmadığım için eklentileri söyleyemiyorum aklımdan.

1712253191480.png

Hocam heroic Games Launcher kuruyorum mağazadan.

Hocam feral gamemode kurmalı mıyım?

@Fueren

Geri
Yukarı