Razer BlackShark V2 X mikrofondan cızırtı geliyor

gamerkral15

Hectopat
Arkadaşlar dün aldım v2X'i. Mikrofonu çok kötü, sesimin arkasından cızırtıya benzer bir şey geliyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir ses kartına sahip.

Bu arada bütçeniz artabiliyorsa direk v2 almanızı tavsiye ederim. Ben v2 kullanıyorum. Ses kartıyla geldiği için sıkıntı olmuyor. Padler deri yerine kumaş yapıldığından dolayı terletme yapmıyor ve aşırı rahat. Mikrofon çıkartılabiliyor. Ayrıca Thx Audio 7.1 teknolojisini kullanıyor. Synapse ile çok güzel ayarlamalar yapabiliyorsunuz.
Evet, V2X modelinde sadece padlerin iç kısmı kumaş geri kalanı suni deri. Kulağa gelen kısım kumaş olsa da yinede terletiyor. V2 öneririm bende, V2X beni üzmedi tek üzen şey üstüne para ekleyip V2 almamak oldu :/ .

Arkadaşlar dün aldım v2X'i. Mikrofonu çok kötü, sesimin arkasından cızırtıya benzer bir şey geliyor. Nasıl çözebilirim?
Öncelikle videoda ki çözümü deneyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Kulaklık 2 tane kabloyla geliyor. Biri normal L şekilli. Bir de bilgisayarlar için olan kablo. L şeklinde olan kabloyla kullanmayı deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca kulaklık 2 tane kabloyla geliyor. Biri normal l şekilli. Bir de bilgisayarlar için olan kablo. L şeklinde olan kabloyla kullanmayı deneyin.

Hocam onla kullanamam laptop kullanıyorum.

Ayrıca kulaklık 2 tane kabloyla geliyor. Biri normal l şekilli. Bir de bilgisayarlar için olan kablo. L şeklinde olan kabloyla kullanmayı deneyin.

Mikrofon şimdi hiç çalışmıyor.

Hocam bu ikisi var sadece.

1655646446021.png

Videodaki olayı yapın. Videodakileri yaptıktan sonra sağ altta hoparlör simgesinden ses efekti daha sonra kayıt kısmına gelin Razer'ın Mic seçili olduğuna emin olun. İşlemden sonra bilgisayarı resetlemeyi unutmayın.

Ayrıca Kulaklık 2 tane kabloyla geliyor. Biri normal L şekilli. Bir de bilgisayarlar için olan kablo. L şeklinde olan kabloyla kullanmayı deneyin.
Bunun yapılmasını önermiyorum kulaklığın ses kalitesi, bass kalitesi vs. aşırı azalıyor ve ses kısılıyor. Realtek High Definition sürücüsünde sesler High Definition'a göre aşırı farkedecek derecede daha kaliteli ve daha yüksek geliyor en azından benim tecrübem bu şekilde. Diğer arkadaşlar da farklı sonuç verebilir, denemekte fayda var ama denerken ses kalitesini de kontrol edin. Mikrofonu iyileştirim derken kulaklığa yazık etmeyin :) .

Hocam ne yapmamı maddeler halinde yazar mısınız? Dün aldım kulaklığı ne kulaklığı görüyor ne mikrofonu. Yardımcı olun Allah rızası için.

Bunun yapılmasını önermiyorum kulaklığın ses kalitesi, bass kalitesi vs. aşırı azalıyor ve ses kısılıyor. Realtek High Definition sürücüsünde sesler High Definition'a göre aşırı farkedecek derecede daha kaliteli ve daha yüksek geliyor en azından benim tecrübem bu şekilde. Diğer arkadaşlar da farklı sonuç verebilir, denemekte fayda var ama denerken ses kalitesini de kontrol edin. Mikrofonu iyileştirim derken kulaklığa yazık etmeyin :).

Hocam ne yapmamı maddeler halinde yazar mısınız? Dün aldım kulaklığı ne kulaklığı görüyor ne mikrofonu. Yardımcı olun Allah rızası için.
Hocam attığınız ss'te mikrofon gözüküyor zaten ve ses alıyor. Anlamadım ben sizin sorununuzu?

Kutu içinden çıkan çift jak var onunla kasanın arkasında ki anakart bağlantılarını deneyin. Jakların üzerinde pembe ve yeşil renkli şeritler var onlara bakarak kasanın arkasında ki jak girişlerine takın. Öyle deneyin. Varsayılan haliyle bendede çalışmamıştı.

Hocam attığınız SS'te mikrofon gözüküyor zaten ve ses alıyor. Anlamadım ben sizin sorununuzu?

Kutu içinden çıkan çift jak var onunla kasanın arkasında ki anakart bağlantılarını deneyin. Jakların üzerinde pembe ve yeşil renkli şeritler var onlara bakarak kasanın arkasında ki jak girişlerine takın. Öyle deneyin. Varsayılan haliyle bende de çalışmamıştı.

Laptop hocam kulaklığın mikrofonunu görmesi gerekmiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı