Razer DeathAdder V2 alınır mı?

Bende deathadder v2 alacağım memnun musunuz? Rival 600 kullanıcısıydım. Şuan 425TL değer mi? Hangi sitede düştü 350TL'ye?
Çok değer. Çok güzel bir mouse. Ama mouseye 1-2 haftada alışabildim. Işık olduğu bölümlerde hafif terleme yapabiliyor. Yanları kauçuk heralde kayma yapmayacak şeyler var. Claw grip olarak tutuyorum gayet rahat. Elinize oluyorsa alın derim.
Bu site üzerinde ara sıra düşüyor o fiyatlara. Ben bu site üzerinden aldım. İtopya olduğu için kargonun gelmesi uzun sürüyor.

Çok değer. Çok güzel bir mouse. Ama mouseye 1-2 haftada alışabildim. Işık olduğu bölümlerde hafif terleme yapabiliyor. Yanları kauçuk herhalde kayma yapmayacak şeyler var. Claw grip olarak tutuyorum gayet rahat. Elinize oluyorsa alın derim.
Bu site üzerinde ara sıra düşüyor o fiyatlara. Ben bu site üzerinden aldım. İtopya olduğu için kargonun gelmesi uzun sürüyor.

İtopya'dan 200TL'ye verseler dahi alışveriş yapmam. 900TL'lik kulaklık 599TL'ye düştü diye aldım. 20 gün civarında kargolandı ve bir ton aksilik, müşteri hizmetlerine ulaşamama vb. Daha iade süreci ile uğraşiyorum. O yüzden tövbe ettim.

Black Friday'de düşmüştü 350TL'ye İtopya'da ben oradan aldım 1 hafta civarı bir sürede kargolandı. Mouse'dan gayet memnunum, tavsiye ederim.
Hocam benim bugün elime geçti sol tık sağa göre daha yumuşak mı sizde de bir de çok hassas en ufak dokunmayı algılıyor onun dışında yan tuşlardan soldaki sizde daha sert mi?

Hocam benim bugün elime geçti sol tık sağa göre daha yumuşak mı sizde de bir de çok hassas en ufak dokunmayı algılıyor onun dışında yan tuşlardan soldaki sizde daha sert mi?
Evet şeklinden dolayı sol tık biraz daha yumuşak sağa göre. Zaten optik switch olduğu için yumuşak olması normal, tercih etme sebeplerimden biri tuşların yumuşak olmasıydı zaten.

Evet şeklinden dolayı sol tık biraz daha yumuşak sağa göre. Zaten optik switch olduğu için yumuşak olması normal, tercih etme sebeplerimden biri tuşların yumuşak olmasıydı zaten.
Hocam şöyle bir sıkıntım var. Sol tık çok hassas olduğu için örneğin valorant oynuyorum. Sprey atarken ve tek tek sıkarken mermiler çok dağılıyor önceki mousea göre bunu hissedebiliyorum. Bunun sebebi nedir? Zamanla alışılır mı? Bir ayarı var mıdır?

Hocam şöyle bir sıkıntım var. Sol tık çok hassas olduğu için örneğin valorant oynuyorum. Sprey atarken ve tek tek sıkarken mermiler çok dağılıyor önceki mousea göre bunu hissedebiliyorum. Bunun sebebi nedir? Zamanla alışılır mı? Bir ayarı var mıdır?
Bir ayarı yok ne yazık ki yumuşak olması benim hoşuma gidiyor ve rahat etmemi sağlıyor ancak tercih meselesi. 1 hafta kullanın eğer rahat edemesseniz iade edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı