Sürprizbozan RDR 2 Micah'ı kurtarma görevinde onur seviyesi değişimi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkocuk

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, şu an çok saçma bir olay yaşıyorum. Bilenler bilir, Micah'ı hapisten kurtarma görevi var ya, şu an o görevdeyim fakat kasabadan kaçarken adam vurmak zorundayız. Adamları vurdukça onur kaybediyorum. Çok saçma! Yaşayan var mı?

Polisleri değil de sokaktaki masum vatandaşları vurduğunuzda onur düşüyor diye biliyorum.

Sadece bana ateş eden polisleri öldürdüğümde onurum düşmüyordu diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, şu an çok saçma bir olay yaşıyorum. Bilenler bilir, Micah'ı hapisten kurtarma görevi var ya, şu an o görevdeyim fakat kasabadan kaçarken adam vurmak zorundayız. Adamları vurdukça onur kaybediyorum. Çok saçma! Yaşayan var mı?
Bende de öyle olmuştu. Bir çözümü yok. Sokaktaki dilencilere falan para verirsen onurunu yükseltebilirsin.

Polis öldürüyorsun bence normal :D Şaka bir yana aynısını ben de yaşamıştım. Herkese selam verirsen yükseliyor.

Onur sistemi öyle düştü mü toparlaması zor falan değil, lazım olduğu ana kadar rahat rahat toparlarsınız. Ben oyunun başından itibaren bayağı bir takılmıştım sanki çok kritik bir şeymiş gibi hep en yüksekte tutmak için uğraştım, kritik de şunu demeye çalışıyorum. Onurunuzu arttırmak için çok fazla görev çıkıyor, onun dışında sokakta dilenci çıkıyor. Sonlara doğru artık normalde seçim hakkı vermeyen tarzda görevlerde bile seçim yapıp verdiğiniz karara göre onurunuzu arttırabiliyorsunuz, parayı kabul et/etme tarzında. Çok takılmayın kısaca. O durumu ben de yaşamıştım ama aman aman düşürmemişti diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı