RDR2 at önerisi

bilmemem

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

2. kez RDR2 oynuyorum ve bu defa oyunun başından düzgün bir at ile oynamak istiyorum. En son petrol arabasını çaldıktan sonra tren soyduk. Beyaz Arap atı çok öneriliyor ama çok korkak diyorlar. Bu at beni oyun sonuna kadar götürür mü daha iyisi var mı? Bu at en iyisi ise nerede bulurum? Başka öneriniz var ise nerede bulacağımı fotoğraf vs. ile gösterirseniz sevinirim. Beyaz olursa sevinirim.

Her at seni sonuna kadar götürür. En gerçekçi deneyim rastgeledir bence. Elindeki atı kullan başına bir şey gelirse yenisini bul.

Merhaba,

2. kez RDR2 oynuyorum ve bu defa oyunun başından düzgün bir at ile oynamak istiyorum. En son petrol arabasını çaldıktan sonra tren soyduk. Beyaz Arap atı çok öneriliyor ama çok korkak diyorlar. Bu at beni oyun sonuna kadar götürür mü daha iyisi var mı? Bu at en iyisi ise nerede bulurum? Başka öneriniz var ise nerede bulacağımı fotoğraf vs. ile gösterirseniz sevinirim. Beyaz olursa sevinirim.

Başka beyaz at yok ayrıca. Beyaza yakın at var sadece. En iyi at diye bir şey yoktur. Bana kalırsaen iyisi Dalmaçyalı iş atıdır ama kimse onun yüzüne bile bakmaz.

Onu biliyorum ama bu defa daha güzel bir at ile oynamak istiyorum.

En iyi at beyaz Arap atıdır haritanın belli bir bölgesinde vardı konusu da açılmıştı forumda hatta.

En iyi at beyaz Arap atıdır haritanın belli bir bölgesinde vardı konusu da açılmıştı forumda hatta.

Korkaklık ise seviyeye bağlıdır hocam at ile ilişkini geliştir seviye ne kadar artarsa o kadar korkusuz oluyor at.

Teşekkürler. Peki korkak diyorlar ne kadar korkak bir at bu?

Patlama olunca çoğu at kaçar yılan görürse vahşi bir hayvan olursa genellikle kaçıyorlar ama ilişkinin iyi olunca olmuyor.

Korkaklık ise seviyeye bağlıdır hocam at ile ilişkini geliştir seviye ne kadar artarsa o kadar korkusuz oluyor at.

Sağ olun. Onu biliyorum zaten ama bu at için seviyesi 1 de olsa 4 de olsa en ufak kurt görüşünde vs. atıp gidiyor demişler o yüzden sordum.

Teşekkürler. Peki korkak diyorlar ne kadar korkak bir at bu?

ciddi anlamda korkak. Yılan görünce bile kontrol ciddi anlamda gidiyor. Ani patlama olunca üzerinden atmayan ata denk gelmedim ben.

Patlama olunca çoğu at kaçar yılan görürse vahşi bir hayvan olursa genellikle kaçıyorlar ama ilişkinin iyi olunca olmuyor.

İlişkin ne olursa olsun en cesur atta korkar en korkağıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı