RDR2 at önerisi

RDR 2 at uzmanı değilim. En hızlısı o değil ama hangisi bilmiyorum. Internette bir sürü RDR 2 atları hakkında site var bakabilir. Oyunun başlarında en hızlı atlara ulaşabilir mi bilmiyorum. Harita üzerinde batıdaki ahirlarda en hızlı ata rastladım yanlış hatırlamıyorsam. En basitinden Micah'ın atı Baylock'un hızı 10 üzerinden 10.

Dediğim at 9 hızında 10 hızında da at var fakat arkadaş chapter 4'ü açmamış sanırsam arasında pek fark olacağanı sanmıyorum. 10 hızında ki at chapter 4'te saint deniste açılıyor diye biliyorum. Ayrıca sağlık ve dayanıklık bakımından da fazla iyi değil.

Beyaz Arap atı, haritanın sol üstündeki Isabbella Gölü ( Lake Isabbela ) gölünün yanında bulunuyor.

Dediğim at 9 hızında 10 hızında da at var fakat arkadaş chapter 4'ü açmamış sanırsam arasında pek fark olacağanı sanmıyorum. 10 hızında ki at chapter 4'te saint deniste açılıyor diye biliyorum. Ayrıca sağlık ve dayanıklık bakımından da fazla iyi değil.

Henüz oyunun başında chapter 2 deyim.

Buyurun hocam bunlar bu arada geliştirilmemiş olan sayılar eyeri olsun diğer ekipmansız sıfır halleri.

Dosya Ekleri

• atlar.png
    atlar.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 26
Türkmen atları cesur oluyorlar bildiğim kadarıyla.

Cesaret için Türkmen, Endülüs ve Mustang en iyileri bence. Türkmen hem hızlı hem cesur. Bana kalırsa en iyi at ama şuan ulaşamaz sanırım. Beyaz arabi alıp devam etsin. Ölürse falan da Türkmen alır.

Buyurun hocam bunlar bu arada geliştirilmemiş olan sayılar eyeri olsun diğer ekipmansız sıfır halleri.

Evet hocam işte en hızlısı Arap değil. Benim dediğim şey bu. Ben Arap atı önerilmesine karşı değilim çok da severim bu atı ama en hızlı diye lanse edilmesi yanlış.

Cesaret için türkmen, endülüs ve Mustang en iyileri bence. Türkmen hem hızlı hem cesur. Bana kalırsa en iyi at ama şu an ulaşamaz sanırım. Beyaz arabi alıp devam etsin. Ölürse falan da türkmen alır.

Evet hocam işte en hızlısı Arap değil. Benim dediğim şey bu. Ben Arap atı önerilmesine karşı değilim çok da severim bu atı ama en hızlı diye lanse edilmesi yanlış.

Dediğiniz doğru fakat oyuna yeni başlayanlar için lanse edilen ve en kolay ulaşılabilen bu olduğundan herkes bunu diyor ilerleyen zamanda zaten arkadaş merak edip araştırabilir at konusu üzerinde bu kadar fazla durulması mantıksız.

Her bir kafadan ses çıkmış, Arthur karakterine uygun en iyi atlar maalesef elit sınıfı değildir. Türkmen atı, endülüs atı ve Missouri Fox Trotter atları Arthur'a en uygun at türleri. Arthur ile sırf gezecekseniz Arap atları işini görür o zaman. Ekstra olarak zebra çizgili Mustang en iyilerden biri diyebilirim. O at jonh ile göreve başlayınca yakalanacak en iyi atlardan biri.

Dediğiniz doğru fakat oyuna yeni başlayanlar için lanse edilen ve en kolay ulaşılabilen bu olduğundan herkes bunu diyor ilerleyen zamanda zaten arkadaş merak edip araştırabilir at konusu üzerinde bu kadar fazla durulması mantıksız.

Şuan için en iyisi o bence de. Ayrıca Chapter 1'de alması daha iyi olurdu zaten oyun orada geçiyordu. Şimdi bir ton yol tepecek.

Siyah arap atı Saint Denis'de gece 1-2 gibi beliriyor. Domino oynanan bölgenin yukarısında hemen.

Şuan ulaşamaz ona. Veya ulaşması mantıksız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı