RDR2 at önerisi

Atı buldum ama elimden kaçtı kaybettim izini nasıl sürebilirim? Bir yolu var mı yeniden bulmanın?

@Travis_Bickle @Niko BelIic @vRos

Keskin gözü aç. Caps Lock veya Mouse orta tuşuna basarak bunu yapabilirsin. Yerlerdeki çizgilerin yanına git. Eğer beyaz atın izi ise Q tuşuna basarak izi takip et. İzini sürerek onu bulabilirsin. Eğer bulamazsan eski kayıdı yükleyip tekrar git veya aradan bir kaç gün geçsin bir kaç görev yap ve tekrar git. Atı bulunca kement atarak yakalayıp yanına git ve üzerine atla. CTRL tuşuna bas. At sağ doğru giderse sen sola çevirmeye çalış yani A tuşuna bas. At sola giderse sen sağ çevir yani D tuşuna bas. Tüm bunları yaparken CTRL tuşuna basılı tut. Bir yandan da G tuşuna basarak atı sakinleştirmeye çalış. En kolay böyle evcilleşir. Kement atmadan önce enerjin tam dolu olsun çünkü seni çok yorar at. Ayrıca kendi atınla peşinden git diğer türlü sürekli kaçar senden. Yavaş yavaş yaklaşma işi daha zordur. Uzun sürer.

Mesela hangileri? Hızlı ve beyaz olduğu için çok hoşuma gitti.

Hocam at olayını takmayın bu kadar. Hoşunuza gittiyse alın kullanın işte.

Birkaç görev yapıp geri dönüp alacağım. Full beyaz tek at olduğu için alpi geçeciğim. Çok fazla takmanın bir manası yok. Dediğiniz gibi.

Video attım, 2.bölümde o adamla karşılaşılıyor yukarı bak.

Tamam ama karşılaşması tamamen tesadüf. Ayrıca yan görev. Eğer oradan geçmezse karşılaşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı