Red Dead Redemption GOTY PS3 XBOX 360 Türkçe yama çalışması

RDR1 Türkçe yama Xbox 360 için çıktı ise link alabilir miyiz? Ücretli ücretsiz fark etmez
Discordda mevcut...

Yamanın PS3 ve XBOX360 yama satışları durdurulmuştur. 30 TL'ye verilen yamayı İnternette paylaşayım düşüncesiyle veren kanı bozuk insanlar olduğu için...
Çok şükür eski verdiğimiz yamada bir donma problemi varmış. Oyuna başladıktan 1-1,5 saat sonra çıkan bir hata...
Bunu yaklaşık bir hafta önce düzelttik. Yeni yamayı yayınlamama kararı aldık.

Son düzenleme:
Discord'da mevcut...

Yamanın PS3 ve XBOX360 yama satışları durdurulmuştur. 30 TL'ye verilen yamayı internette paylaşayım düşüncesiyle veren kanı bozuk insanlar olduğu için...
Çok şükür eski verdiğimiz yamada bir donma problemi varmış. Oyuna başladıktan 1-1, 5 saat sonra çıkan bir hata...
Bunu yaklaşık bir hafta önce düzelttik. Yeni yamayı yayınlamama kararı aldık.

Hocam PS3 için RDR1 Türkçe yama var mı?

ps3te yama calısıyor mu yani

Bana lazım oldu yama.Kullanamaz mıyız peki yamayı.

ps3te yama calısıyor mu yani

Bana lazım oldu yama.Kullanamaz mıyız peki yamayı.
Biz yamayı PS3 ve XBOX360'a port ettik. Yama 2 konsolda da çalışıyor. Şu anda switch ve PS4 portunu yapıyoruz. Vallahi kimsenin alnında ben şöyleyim yazmıyor. O yüzden yamayı şu anda 1000 TL de vereyim desen vermene kararı aldım. Biz insanlık edip 30 TL'den herkese ulaşsın istedik. Herkes alsın diye... Black Konsol diye şerefsiz bir site var. Almış yapmamızı, Ps3 mağazası yapıp içine koymuş. 750 TL'den satıyor. Maalesef içimizdeki kanı bozuklar yamayı sanki kendileri yapmış gibi paylaştılar. Ama çok şükür ki, o yamada donma sorunu vardı. Biz de bunu yaklaşık 1 hafta önce düzelttik. Yayınladıkları yama ellerinde patladı. Şimdi yeni yamayı almak için sahte hesaplarla geliyorlar. Tüm satışları geri çeviriyoruz. Kusura bakma şu anda kimseye bu yeni portu vermiyoruz. DH'de emülatör çevirisi var. O da XENİA ve switch emülatörlerinde çalışıyor. İstese o adamda çıkartırdı konsola yamasını... Ama işte bu piyasada millletin üstünden geçinen, yamayı alıp el altından eşine dostuna, arkadaşına dağıtanlar olduğu için konsola yama çıkarmak aklı karı bir iş değil artık...

Biz yamayı PS3 ve XBOX360'a port ettik. Yama 2 konsolda da çalışıyor. Şu anda switch ve PS4 portunu yapıyoruz. Vallahi kimsenin alnında ben şöyleyim yazmıyor. O yüzden yamayı şu anda 1000 TL de vereyim desen vermene kararı aldım. Biz insanlık edip 30 TL'den herkese ulaşsın istedik. Herkes alsın diye... Black Konsol diye şerefsiz bir site var. Almış yapmamızı, Ps3 mağazası yapıp içine koymuş. 750 TL'den satıyor. Maalesef içimizdeki kanı bozuklar yamayı sanki kendileri yapmış gibi paylaştılar. Ama çok şükür ki, o yamada donma sorunu vardı. Biz de bunu yaklaşık 1 hafta önce düzelttik. Yayınladıkları yama ellerinde patladı. Şimdi yeni yamayı almak için sahte hesaplarla geliyorlar. Tüm satışları geri çeviriyoruz. Kusura bakma şu anda kimseye bu yeni portu vermiyoruz. DH'de emülatör çevirisi var. O da XENİA ve switch emülatörlerinde çalışıyor. İstese o adamda çıkartırdı konsola yamasını... Ama işte bu piyasada millletin üstünden geçinen, yamayı alıp el altından eşine dostuna, arkadaşına dağıtanlar olduğu için konsola yama çıkarmak aklı karı bir iş değil artık...
Büyük şerefsizlik yapmışlar. İnsanda hiç mi haysiyet olmaz yahu? Gel o kadar emek var herifin biri çıkıp birkaç dakika da bütün emeği çalsın.

Büyük şerefsizlik yapmışlar. İnsanda hiç mi haysiyet olmaz yahu? Gel o kadar emek var herifin biri çıkıp birkaç dakika da bütün emeği çalsın.
Bu sitesi o şerefsizin. CİMER'e şikayet ettik. Adam tüm yaptığım yamaları toplayıp satıyor. Aradım, telefonda tartıştım. Adam diyor sizden yama almadım. Oyunun açılışında adım yazıyor. Daha nesini almadım diyorsun dedim. Kapattı telefonu, engellemiş. Böyle işte şerefsizler var. Yeni forum sitesi oluşturuyoruz. TC ve cep telefonuyla onaylanarak siteye giriş yapılabilinecek. Bunları uzak tutmanın başka çaresi kalmadı. Çıkartacağım Ps3 yamaları var. Bizde kendi sitemizin adımı taşıyan bir Ps3 mağazası yaptırıyoruz. Yeni yamaları ve eski çıkardığımız yamaları oraya koyayacağız.

Biz yamayı PS3 ve Xbox360'a port ettik. Yama 2 konsolda da çalışıyor. Şu anda Switch ve PS4 portunu yapıyoruz. Vallahi kimsenin alnında ben şöyleyim yazmıyor. O yüzden yamayı şu anda 1000 TL de vereyim desen vermene kararı aldım. Biz insanlık edip 30 TL'den herkese ulaşsın istedik. Herkes alsın diye... Black konsol diye şerefsiz bir site var. Almış yapmamızı, PS3 mağazası yapıp içine koymuş. 750 TL'den satıyor. Maalesef içimizdeki kanı bozuklar yamayı sanki kendileri yapmış gibi paylaştılar. Ama çok şükür ki, o yamada donma sorunu vardı. Biz de bunu yaklaşık 1 hafta önce düzelttik. Yayınladıkları yama ellerinde patladı. Şimdi yeni yamayı almak için sahte hesaplarla geliyorlar. Tüm satışları geri çeviriyoruz. Kusura bakma şu anda kimseye bu yeni portu vermiyoruz. Dh'de emülatör çevirisi var. O da xenia ve Switch emülatörlerinde çalışıyor. İstese o adamda çıkartırdı konsola yamasını... Ama işte bu piyasada millletin üstünden geçinen, yamayı alıp el altından eşine dostuna, arkadaşına dağıtanlar olduğu için konsola yama çıkarmak aklı karı bir iş değil artık...

Daha bugün PS3 Slim satın aldım. Kargoda şu an. RDR 1 oynarım diyordum, RDR1'in türkçesi yokmuş hocam :/.
İnternette gezinirken sizin yamayı gördüm kullanmak istemiştim çok ihtiyacım vardı yamaya veremez misiniz yamayı kanıtlarım her şeyi ile PS3 kargoda şu an :(

Trgamestudio sitesinde hem ps3 hem xbox360 üyelik hala satışta link aktif gözüküyor ayrıca bak hele PS3 Uncharted Türkçe dublaj dosyası ücretsiz Facebook üzerinden dağıttılar neden sitede paralı üyeliklere eklendi bazı oyunlardaki yamalarda mcpsp sitesinden alınıp RAR şifresi çağ olanları kaldırıp şifresiz geri eklenmiş. Geçen yıl siteden PS3 VIP üye olmuştum tüm dosyaları indirmiştim mcpsp ile karşılaştırma yapınca bariz belli oluyordu ha kendinize ait port edilmiş yamalarda var ona bir şey diyemem Black konsol gelince o zaten etrafta nerede beleş veya ücretli yama var alır kendi mağazasına ekler utanmadan para kazanmaya çalışır ama sizinde sanki ondan pek bir farkınız yok gibi.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    333,7 KB · Görüntüleme: 18
Trgamestudio sitesinde hem ps3 hem xbox360 üyelik hala satışta link aktif gözüküyor ayrıca bak hele PS3 Uncharted Türkçe dublaj dosyası ücretsiz Facebook üzerinden dağıttılar neden sitede paralı üyeliklere eklendi bazı oyunlardaki yamalarda mcpsp sitesinden alınıp RAR şifresi çağ olanları kaldırıp şifresiz geri eklenmiş. Geçen yıl siteden PS3 VIP üye olmuştum tüm dosyaları indirmiştim mcpsp ile karşılaştırma yapınca bariz belli oluyordu ha kendinize ait port edilmiş yamalarda var ona bir şey diyemem Black konsol gelince o zaten etrafta nerede beleş veya ücretli yama var alır kendi mağazasına ekler utanmadan para kazanmaya çalışır ama sizinde sanki ondan pek bir farkınız yok gibi.
Bilmediğin konularda neden millet yazar anlamış değilim. Çağ, pc oyunlarını konsola port ediyor. Çeviri yapacak İngilizcesi yok. Dark Void Ps3 yamasını istersen atayım sana... Biz sıfırdan çevirdik. Arada kalite farkı var.
Uncharted portunu yapan Hele bir bak sahibi Fahrettin, benimle konuşuyor olduğundan olmasın? Benden yama istiyor, ben ona veriyorsam o da karşılık olarak bana dublaj yamasını koyabilirim. Şimdi Last Of Ps3 dublaj portunu yapıyor. Yine bana verecek.
Gelelim bir önceki lafına, karşılaştırma yaptığım dediğin pc yamalarını konsola port ederken ne yapacağız, baştan mı çevirmemiz gerek? Pc de ne çevrildiyse konsola o adapte edilir. Silent Hil Downpour Ps3 ve XBOX360 yamasını çevirisi bana ait. 2015 yılında çevirdim. Çağ, sadece test etti. Ama adam, Bekir İnce ye tool yaptırıp yamamın üstüne çullandı. Çağ'ın İngilizcesi yok. Ben 22 yıldır turizmde çalışıyorum.
Bak bakalım kaç tane Ps3 yaması çevirmiş
Rage
Demon Souls
Heavenly Sword
RDR
Captain America
Amy
Alieen Breed Trilogy
Zombie Apocalypse
Şu anda
Operation Flashpoint 2 oyunu
El Shaddai
Nier Replicant
Drakengard 3
Söylesene şimdi, bu oyunları Çağ'a söyle çevirip çıkarsın.
Çıkartabilir mi? Madem konsol oyuncusu, madem oyuncuları düşünüyor, buyursun çıkartsın. Onu tutan var mı? Ben onun hakkında konu açsam, ki gerek duymuyorum. Onun için kılımı kıpırdatmam. Facebook konuşmalarını sana göstersem, tool dilenmeye yanıma geldiğini anlamış olursun... Neyse, benim o şahıs hakkında konuşacak sözüm yok. Biz ücretli vermiyoruz, eğer buna takıldıysan ücretsiz birisini bul yapacak ondan iste...

Geri
Yukarı