Red Dead Redemption GOTY PS3 XBOX 360 Türkçe yama çalışması

Trgamestudio sitesinde hem PS3 hem XBOX360 üyelik hala satışta link aktif gözüküyor ayrıca bak hele PS3 Uncharted Türkçe dublaj dosyası ücretsiz Facebook üzerinden dağıttılar neden sitede paralı üyeliklere eklendi bazı oyunlardaki yamalarda mcpsp sitesinden alınıp RAR şifresi çağ olanları kaldırıp şifresiz geri eklenmiş. Geçen yıl siteden PS3 VIP üye olmuştum tüm dosyaları indirmiştim mcpsp ile karşılaştırma yapınca bariz belli oluyordu ha kendinize ait port edilmiş yamalarda var ona bir şey diyemem Black konsol gelince o zaten etrafta nerede beleş veya ücretli yama var alır kendi mağazasına ekler utanmadan para kazanmaya çalışır ama sizinde sanki ondan pek bir farkınız yok gibi.

Kanka elini ayağını öpim RDR1 PS3 oynayacagım yama lazım param yok lütfen varsa sizde verir misiniz?

Bilmediğin konularda neden millet yazar anlamış değilim. Çağ, PC oyunlarını konsola port ediyor. Çeviri yapacak ingilizcesi yok. Dark Void PS3 yamasını istersen atayım sana... Biz sıfırdan çevirdik. Arada kalite farkı var.
Uncharted portunu yapan hele bir bak sahibi fahrettin, benimle konuşuyor olduğundan olmasın? Benden yama istiyor, ben ona veriyorsam o da karşılık olarak bana dublaj yamasını koyabilirim. Şimdi last of PS3 dublaj portunu yapıyor. Yine bana verecek.
Gelelim bir önceki lafına, karşılaştırma yaptığım dediğin PC yamalarını konsola port ederken ne yapacağız, baştan mı çevirmemiz gerek? PC de ne çevrildiyse konsola o adapte edilir. Silent hil downpour PS3 ve XBOX360 yamasını çevirisi bana ait. 2015 yılında çevirdim. Çağ, sadece test etti. Ama adam, bekir ince ye tool yaptırıp yamamın üstüne çullandı. Çağ'ın ingilizcesi yok. Ben 22 yıldır turizmde çalışıyorum.
Bak bakalım kaç tane PS3 yaması çevirmiş.
Rage.
Demon souls.
Heavenly sword.
RDR.
Captain america.
Amy.
Alieen breed trilogy.
Zombie apocalypse.
Şu anda.
Operation flashpoint 2 oyunu.
El shaddai.
NieR Replicant.
Drakengard 3
Söylesene şimdi, bu oyunları çağ'a söyle çevirip çıkarsın.
Çıkartabilir mi? Madem konsol oyuncusu, madem oyuncuları düşünüyor, buyursun çıkartsın. Onu tutan var mı? Ben onun hakkında konu açsam, ki gerek duymuyorum. Onun için kılımı kıpırdatmam. Facebook konuşmalarını sana göstersem, tool dilenmeye yanıma geldiğini anlamış olursun... Neyse, benim o şahıs hakkında konuşacak sözüm yok. Biz ücretli vermiyoruz, eğer buna takıldıysan ücretsiz birisini bul yapacak ondan iste...

Kanka sosyal medya verebilir misiniz?

Kanka elini ayağını öpim RDR1 PS3 oynayacagım yama lazım param yok lütfen varsa sizde verir misiniz?
Dostum lütfen düzgün konuşalım. Bu tarz yalvarmalı kelimeler kullanmayınız. Ben bir önceki mesajımda belirttim. Forum sitesi açılacak. O zaman duruma göre koyarız yada koymayız. Duruma göre...

Hocam ben RDR yamasını satın almadım arkadaş satıştan kaldırdık deyince sitede aktif satış linki görünce yazayım dedim.
Hayır, o olaydan ötürü satış linki duruyor. O konuda evet doğru. Gelen satışları iptal ettik. Halende geliyor, iptal ediyoruz. Şu anlık satış yapmıyoruz

Bilmediğin konularda neden millet yazar anlamış değilim. Çağ, PC oyunlarını konsola port ediyor. Çeviri yapacak ingilizcesi yok. Dark Void PS3 yamasını istersen atayım sana... Biz sıfırdan çevirdik. Arada kalite farkı var.
Uncharted portunu yapan hele bir bak sahibi fahrettin, benimle konuşuyor olduğundan olmasın? Benden yama istiyor, ben ona veriyorsam o da karşılık olarak bana dublaj yamasını koyabilirim. Şimdi last of PS3 dublaj portunu yapıyor. Yine bana verecek.
Gelelim bir önceki lafına, karşılaştırma yaptığım dediğin PC yamalarını konsola port ederken ne yapacağız, baştan mı çevirmemiz gerek? PC de ne çevrildiyse konsola o adapte edilir. Silent hil downpour PS3 ve XBOX360 yamasını çevirisi bana ait. 2015 yılında çevirdim. Çağ, sadece test etti. Ama adam, bekir ince ye tool yaptırıp yamamın üstüne çullandı. Çağ'ın ingilizcesi yok. Ben 22 yıldır turizmde çalışıyorum.
Bak bakalım kaç tane PS3 yaması çevirmiş.
Rage.
Demon souls.
Heavenly sword.
RDR.
Captain america.
Amy.
Alieen breed trilogy.
Zombie apocalypse.
Şu anda.
Operation flashpoint 2 oyunu.
El shaddai.
NieR Replicant.
Drakengard 3
Söylesene şimdi, bu oyunları çağ'a söyle çevirip çıkarsın.
Çıkartabilir mi? Madem konsol oyuncusu, madem oyuncuları düşünüyor, buyursun çıkartsın. Onu tutan var mı? Ben onun hakkında konu açsam, ki gerek duymuyorum. Onun için kılımı kıpırdatmam. Facebook konuşmalarını sana göstersem, tool dilenmeye yanıma geldiğini anlamış olursun... Neyse, benim o şahıs hakkında konuşacak sözüm yok. Biz ücretli vermiyoruz, eğer buna takıldıysan ücretsiz birisini bul yapacak ondan iste...

Niye celallendin anlamadım ben yama istemedim ben sadece sizden daha önce satın aldığım yamaların mcpspde ücretsiz paylaşılanlar ile aynısını olduğunu diğer ücretsiz yamalarında sizin sitede neden paralı sattığını sordum o kişilerle konuştuysan onlarında ricası varsa bizim ücretsiz olarak paylaştığımız yamaları parayla satın diye ben bir şey demem tabii ki bir örnek daha PSP yama bölümündeki God of War oyunları da ka TV YouTube'da ücretsiz paylaşmıştı sitede paralı üyelik kısmında gözüküyor soner çakırında bir yaması vardı hatta kendisine bizzat sormuştum Türkçe yamanız trgamestudio paralı satışa başlamış sizin haberiniz var mı diye adam hayır yoktu söylediğin iyi oldu demişti kendisini donanımhaberden tanırım bende o yüzden diğer ücretsiz yamalarda izinsiz paylaşıldı mı diye şüphelenmedim değil bu yüzden aktifliğinizi bu forumda gördüğüm için yazayım dedim.

Niye celallendin anlamadım ben yama istemedim ben sadece sizden daha önce satın aldığım yamaların mcpspde ücretsiz paylaşılanlar ile aynısını olduğunu diğer ücretsiz yamalarında sizin sitede neden paralı sattığını sordum o kişilerle konuştuysan onlarında ricası varsa bizim ücretsiz olarak paylaştığımız yamaları parayla satın diye ben bir şey demem tabii ki bir örnek daha PSP yama bölümündeki God of War oyunları da ka TV YouTube'da ücretsiz paylaşmıştı sitede paralı üyelik kısmında gözüküyor soner çakırında bir yaması vardı hatta kendisine bizzat sormuştum Türkçe yamanız trgamestudio paralı satışa başlamış sizin haberiniz var mı diye adam hayır yoktu söylediğin iyi oldu demişti kendisini donanımhaberden tanırım bende o yüzden diğer ücretsiz yamalarda izinsiz paylaşıldı mı diye şüphelenmedim değil bu yüzden aktifliğinizi bu forumda gördüğüm için yazayım dedim.
Benim kızdığım bir şey yok. Yazdım, bende açıklamasını yaptım. Soner Çakır dediğin olay 5 yıl olmuş. Maşallah... Geçen gün denk gelmişti, adamın numarasını bulup tehdit ettiğimi söylemişti. Siz biraz güncel olaylara gelin. Benim siteye kine koyduğum önemli değil. Bize gelenin çoğu kendi yamalarımızı için geliyor. Bak kendi ağzınla söylüyorsun, şurada burada ücretsizi var, neden sizde değil diyorsun. Bir üst mesajımda açıklamışım sanırım. Şuna emin ol, elinde tool olsa yapmak için uğraşır. Ben önceden konularımda yabancı kimden destek alıyorsam onların adlarını yazardım. Şimdi yazmıyorum. Soner'in çevirdiği yamalar translate. Bunu kendisi de zaten söylüyor. Psp'de Hellboy, Indiana Jones çevirdim. Bak bunlarda piyasada olmayan yamalar... GOW gelince elimde şu an hem ps2 hemde ps3'e çıkmış GOW oyunlarına yama yapabilecek tool var. Hatta pc de çevirdiğim Onimusha Warlords ps2 için toolunu da edindim. Zamansızlıktan port edemiyorum. Van Helsing ps2 sürümünü çevirdim. Bunları bile ps3'e getireceğiz ama fırsat olursa...

Benim kızdığım bir şey yok. Yazdım, bende açıklamasını yaptım. Soner çakır dediğin olay 5 yıl olmuş. Maşallah... Geçen gün denk gelmişti, adamın numarasını bulup tehdit ettiğimi söylemişti. Siz biraz güncel olaylara gelin. Benim siteye kine koyduğum önemli değil. Bize gelenin çoğu kendi yamalarımızı için geliyor. Bak kendi ağzınla söylüyorsun, şurada burada ücretsizi var, neden sizde değil diyorsun. Bir üst mesajımda açıklamışım sanırım. Şuna emin ol, elinde tool olsa yapmak için uğraşır. Ben önceden konularımda yabancı kimden destek alıyorsam onların adlarını yazardım. Şimdi yazmıyorum. Soner'in çevirdiği yamalar translate. Bunu kendisi de zaten söylüyor. PSP'de hellboy, ındiana jones çevirdim. Bak bunlarda piyasada olmayan yamalar... GoW gelince elimde şu an hem PS2 hem de PS3'e çıkmış GoW oyunlarına yama yapabilecek tool var. Hatta PC de çevirdiğim onimusha warlords PS2 için toolunu da edindim. Zamansızlıktan port edemiyorum. Van helsing PS2 sürümünü çevirdim. Bunları bile PS3'e getireceğiz ama fırsat olursa...

Ben o kadar detaylı bilemem işimde gücümde olan adamım size karşı bir kin veya nefretimde yok olsaydı zaten desteklemek için yama satın almazdım sadece sizi aktif bu forumda gördüğüm için bunları sorayım dedim.

Ben o kadar detaylı bilemem işimde gücümde olan adamım size karşı bir kin veya nefretimde yok olsaydı zaten desteklemek için yama satın almazdım sadece sizi aktif bu forumda gördüğüm için bunları sorayım dedim.
Geçen gün discord kanalında aynı lafı geveledi Soner. Ağzının payını aldı gitti. Neyse, ben buraya fazla takılan birisi değilm.

Geri
Yukarı