Çözüldü RX 570 oyuna girince siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElFerrari

Hectopat
Makaleler
1
Selam, bundan iki yıl önce bu tarz bir konu açmıştım. O zaman driverlarla ilgilidir deyip konudan sıyrıldım lakin sorunum hala devam ediyor. Bilgisayarımda bir oyuna girdiğimde siyah ekran alıyorum. Oyunun sesi gelmeye devam ediyor hatta Windows ekranına geldiğimde görüntüyü tekrar alabiliyorum. Bilgisayara reset atmadan da çözülmüyor bu sorun. Kanıt niteliği taşısın diye ekran kaydı alıp buraya atmayı düşünüyordum lakin işin en garip yani ekran kaydını izlediğim zaman oyunda görüntü var gibi gözüküyor. Ara ara oluşan bir sorun bu. Driverları güncelledim ama hâlâ devam ediyor, yardımcı olunabilirse sevinirim.
Ekstra olarak belirtmemde fayda var, sorun sadece tam ekran modundayken gerçekleşiyor. Pencere modundayken bir sorun olmuyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Wattman sorunu yaşıyorsunuz. Aşağıya zamanında yazdığım rehberi paylaşıyorum. Sormak istediğiniz bir şey varsa buradan sorabilirsiniz.
Evet, hatayla ilk karşılaştığım zaman ben de wattman olabileceğini düşünmüştüm lakin wattmanla karşılaşan çoğu kişi de oyuna girip bir süre oynadıktan sonra siyah ekranla karşılaşma var. Lakin ben oyuna girdiğim andan itibaren siyah ekran alıyorum.
Ekstra olarak belirtmemde fayda var, sorun sadece tam ekran modundayken gerçekleşiyor. Pencere modundayken bir sorun olmuyor.

Yıllardır uğraştığım şu sorunun çözümü sadece FreeSync'ı kapatmaktan ibaretmiş. Konu çözülmüştür.
Selam, bundan iki yıl önce bu tarz bir konu açmıştım. O zaman driverlarla ilgilidir deyip konudan sıyrıldım lakin sorunum hala devam ediyor. Bilgisayarımda bir oyuna girdiğimde ekranda görüntü alamıyorum. Ara ara oluyor bu sorun, her zaman değil. Oyunun sesi gelmeye devam ediyor hatta Windows ekranına geldiğimde görüntüyü tekrar alabiliyorum. Bilgisayara reset atmadan da çözülmüyor bu sorun. Kanıt niteliği taşısın diye ekran kaydı alıp buraya atmayı düşünüyordum lakin işin en garip yani ekran kaydını izlediğim zaman oyunda görüntü var gibi gözüküyor. Driverları güncelledim ama hâlâ devam ediyor, yardımcı olunabilirse sevinirim.

Kablonuzun sağlam olduğuna emin misiniz?

Wattman sorunu yaşıyorsunuz. Aşağıya zamanında yazdığım rehberi paylaşıyorum. Sormak istediğiniz bir şey varsa buradan sorabilirsiniz.

Evet, hatayla ilk karşılaştığım zaman ben de wattman olabileceğini düşünmüştüm lakin wattmanla karşılaşan çoğu kişi de oyuna girip bir süre oynadıktan sonra siyah ekranla karşılaşma var. Lakin ben oyuna girdiğim andan itibaren siyah ekran alıyorum.

Yıllardır uğraştığım şu sorunun çözümü sadece FreeSync'ı kapatmaktan ibaretmiş. Konu çözülmüştür.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı