RX 570 sistemde oyuna girince ekran donuyor

WindowsHata

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 570
"Oyuna girdiğim an ekran donuyor, sesler geliyor, ardından ses de donuyor ve reset atıyor." Tam olarak problemim bu.

1 saattir internette geziyorum, az önce bir TFT maçı gireyim dedim, oyuna girdikten 30 saniye şekilde bu şekilde dondu yine. Artık resmen oyun oynayamıyorum.

"Oyuna girdiğim an ekran donuyor, sesler geliyor, ardından ses de donuyor ve reset atıyor." Tam olarak problemim bu.

1 saattir internette geziyorum, az önce bir TFT maçı gireyim dedim, oyuna girdikten 30 saniye şekilde bu şekilde dondu yine. Artık resmen oyun oynayamıyorum.
Hocam driverlero güncel mi? @arandur hocamın da dediği gibi sıcaklıklar nasıl?

Hocam driverlero güncel mi? @arandur hocamın da dediği gibi sıcaklıklar nasıl?
evet hocam son sürümü kurulu, sıcaklıklar iyi.

Kanka ekran kartınlan mining yapılmış olabilir desem kızar mısın fakat öyle görünüyor.
yok hocam ilk çıktığı zamanlarda vatan'dan kendim almıştım, sadece oyun oynadım hatta kartı 2 sene kullanmadım corona döneminde, şehir dışındaydım :)

evet hocam son sürümü kurulu, sıcaklıklar iyi.
Hmm. Peki tamam. Hocam detaylı bir virüs taraması yapın. Bir şey indir mek istemiyorsanız çalıştırır açın ve mrt yazın. Tam tarama diyin ve biraz bekleyin sonuç bitince bize ss atın. Ya da hali hazırda bir virüs uygulaması kullanıyorsanız oradan yaratın ve bize atın.

Evet hocam son sürümü kurulu, sıcaklıklar iyi.

Yok hocam ilk çıktığı zamanlarda Vatan'dan kendim almıştım, sadece oyun oynadım hatta kartı 2 sene kullanmadım corona döneminde, şehir dışındaydım :)

Kanka ama senin bilgisayarında iken miningden bahsediyorum mesela boşta iken ekran kartın yüzde elli kullanılıyorsa mining yapılıyordur yanıtın için sağ ol::)

Geri
Yukarı