RX 570 sistemde oyuna girince ekran donuyor

WindowsHata

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 570
"Oyuna girdiğim an ekran donuyor, sesler geliyor, ardından ses de donuyor ve reset atıyor." Tam olarak problemim bu.

1 saattir internette geziyorum, az önce bir TFT maçı gireyim dedim, oyuna girdikten 30 saniye şekilde bu şekilde dondu yine. Artık resmen oyun oynayamıyorum.

Hmm. Peki tamam. Hocam detaylı bir virüs taraması yapın. Bir şey indir mek istemiyorsanız çalıştırır açın ve mrt yazın. Tam tarama diyin ve biraz bekleyin sonuç bitince bize ss atın. Ya da hali hazırda bir virüs uygulaması kullanıyorsanız oradan yaratın ve bize atın.
hocam şöyle, birkaç hafta önce i7 4790k'dan i3 13100F'ye geçtim ancak kasa ve psu yenilemedim, ekran kartı da. temiz kurulum yapıp sadece chrome ve steam kurdum bilgisayara.

Artı -1 Eksi
hocam şöyle, birkaç hafta önce i7 4790k'dan i3 13100F'ye geçtim ancak kasa ve psu yenilemedim, ekran kartı da. temiz kurulum yapıp sadece chrome ve steam kurdum bilgisayara.
Çok belli hocam. Neden söylemediniz. Büyük ihtimal maksimum 450 w psunuz var. PSU yetmiyor. O işlemci bi tık fazla ister 450w tan

Ekran kartlık değil gibi. PSU nedir? Güç yetmezliği olabilir.

OCZ StealthX 400W 80+​

i7 4790k'da güç yetersizliği olmadı diye şuan sorunun psu olmadığunu düşünmüştüm, yetersiz geliyor olabilir mi hocam? çok eski birde.

Çok belli hocam. Neden söylemediniz. Büyük ihtimal maksimum 450 w psunuz var. PSU yetmiyor. O işlemci bi tık fazla ister 450w tan

OCZ StealthX 400W 80+​

hocam bilemedim i7 4790k çok daha eski ve fazla güç çekiyordur diye düşünmüştüm :D

OCZ stealthx 400W 80+​

i7 4790K'da güç yetersizliği olmadı diye şu an sorunun PSU olmadığunu düşünmüştüm, yetersiz geliyor olabilir mi hocam? Çok eski bir de.

Eski PSU'lar bir yerden sonra bilgisayarı yakıyor ben 3 senelik PSU ile bir anakart ve SSD kaybettim onu değiştir bence 550 al gibi.

OCZ StealthX 400W 80+​

i7 4790k'da güç yetersizliği olmadı diye şuan sorunun psu olmadığunu düşünmüştüm, yetersiz geliyor olabilir mi hocam? çok eski birde.

OCZ StealthX 400W 80+​

hocam bilemedim i7 4790k çok daha eski ve fazla güç çekiyordur diye düşünmüştüm :D
Hocam alemsiniz. 😁Bence bir 500w 80? Osu işinizi görür. Onunla ilgili bir konu açın ve yardımcı olalım. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alemsiniz. 😁Bence bir 500w 80? Osu işinizi görür. Onunla ilgili bir konu açın ve yardımcı olalım. İyi günler.
yeni psu aldım hocam 550w 80+ ve sorun devam ediyor... kernel 41 63 hatası
Eski PSU'lar bir yerden sonra bilgisayarı yakıyor ben 3 senelik PSU ile bir anakart ve SSD kaybettim onu değiştir bence 550 al gibi.

Hocam sıcaklık durumları nasıl? Eğer anormal ise virüs vardır. Temiz kurulum yapmanız gerekir. Eğer normal ise sorunun ekran kartından kaynaklı olup olmadığını anlamak için başka ekran kartı ile deneyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı