RX 570 sistemde oyuna girince ekran donuyor

WindowsHata

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 570
"Oyuna girdiğim an ekran donuyor, sesler geliyor, ardından ses de donuyor ve reset atıyor." Tam olarak problemim bu.

1 saattir internette geziyorum, az önce bir TFT maçı gireyim dedim, oyuna girdikten 30 saniye şekilde bu şekilde dondu yine. Artık resmen oyun oynayamıyorum.

Hocam sıcaklık durumları nasıl? Eğer anormal ise virüs vardır. Temiz kurulum yapmanız gerekir. Eğer normal ise sorunun ekran kartından kaynaklı olup olmadığını anlamak için başka ekran kartı ile deneyiniz.
afterburner ile baktığımda ekran kartı maks 62, cpu maks 65 hocam ve zaten temiz kurulum yaptım. başka ekran kartım da yok ki :)

afterburner ile baktığımda ekran kartı maks 62, cpu maks 65 hocam ve zaten temiz kurulum yaptım. başka ekran kartım da yok ki :)
Hmm. Tamam hocam olmasına gerek yok. Anakarttan görüntü alın yani cpu dahili hpu sunu kullanın. Ddu ile asıl ekran kartı driverlero o silin ilk başta. Sonra güncellerim kurun. Sorun devam ederse dediğim işlemcinin gpu sunu kullanın. Ama ilk Ddu ile silinekran kartı driverlerini sonra güncelleri yükleyin ya da recommended olanı yükleyin. Eğer güncelsr amd nin driver sorunu size de bulaşmış olabilir. Sıcaklıklar iyi virüs yok.

Geri
Yukarı