S23 FE vs iPhone 12

S23 kullanıyorum ve o fiyatın IPhone'lara verilmesine karşıyım ama yine de senin kadar fanboy değilim seninki baştan aşağı fanboyluk. iPhone15 ile S23FE aynı seviyede tutmanın başka açıklaması olamaz. S23e gelecek olursak kendisi 14 Pro ile aynı seviyede bir cihaz. 15 biraz boyunu aşıyor.
Arkadaşım ben fikir beyan etmiyorum olan şeyi ve internette yazanı söylüyorum. Burada fanboy olan sensin ben değil. Lütfen boş fikirlerini kendine sakla. Konuyu amacından uzaklaştırarak gerginliği artırmaktan başka bir amaç gütmüyorsun. S23 ve IP15'in aynı segmentte cihazlar olduğunu tüm dünya biliyor. Hangi merdiven altı şahsiyetlerden öğüt alıyorsunuz da bunun böyle olmadığını iddia edebiliyorsunuz? Konuyu amacından saptırmayı bırak lütfen.

Hocam iPhone 12 bütçeniz varsa aynı bütçedeki S23 önerimdir.
Ayrıca arkadaş sizden farklı bir telefon önerisi istememiş. Arkadaş sizden "S23FE ve IP12 arasından hangi ürünü tercih etmeliyim bunun hakkında fikir verir misiniz?" demiş. Konuyu neden saptırıyorsunuz? Amacınız nedir tam olarak?

İkisini de sıfır tercih edeceğim fakat bu iki telefon arasında kaldım. Kamera ve günlük kullanımda beni tatmin etse yeter oyun vs oynamıyorum çok fazla genelde sosyal medyada takılıyorum, uzun süre kasma donma işleriyle uğraşmak istemiyorum, siz hangisi önerirsiniz?
S23 FE öneririm.(kendim de bugün sipariş verdim😁)

Diğer arkadaşlarımın aksine, alım noktasında bilgi vermek isterim yalnız. Samsung devlet'le alakası olmayan kendine has bir öğrenci indirimi yapıyor, eğer bunu uygulayıp üstüne uygulamasından sipariş verirsen 8/256'lık versiyon şuan 21K'ya geliyor.

Öğrenci indirimi için şunları yapman lazım:

1. Samsung'un sitesine üye ol
2. E devletten öğrenci belgeni(lise-üni farketmiyor) al, sağ üstte barkod'un altındaki kod'u kopyala
3. Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi sekmesi var, oraya gir ve kodu yapıştır.
4. Öğrenci indirimin aktif olacak

Yeni konular

Geri
Yukarı