S23 FE vs iPhone 12

Daha fazla  
İkisini de sıfır tercih edeceğim fakat bu iki telefon arasında kaldım. Kamera ve günlük kullanımda beni tatmin etse yeter oyun vs oynamıyorum çok fazla genelde sosyal medyada takılıyorum, uzun süre kasma donma işleriyle uğraşmak istemiyorum, siz hangisi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
S23FE, IP15 ile aynı segment bir cihaz. IP12 ile karşılaştırman büyük hata. S23FE 2023 ekim ayında çıkmış ve 5 yıl güncelleme garantisi olan üst segment bir premium cihazken 2020 ekim ayında çıkmış IP12 ne sunuyor da ikisini karşılaştırma gereği hissettin gerçekten ilginç.

Batarya Kapasitesi: S23FE-4500 mAh, IP12-2815 mAh
Kamera Çözünürlüğü: S23FE-50 MP, IP12-12 MP
Ekran Teknolojisi: S23FE-Dynamic AMOLED, IP12-OLED
Ekran Yenileme Hızı (Hertz): S23FE-120 Hz, IP12-60 Hz

daha sayayım mı?

Son düzenleme:
S23FE, IP15 ile aynı segment bir cihaz. IP12 ile karşılaştırman büyük hata. S23FE 2023 Ekim ayında çıkmış ve 5 yıl güncelleme garantisi olan üst segment bir premium cihazken 2020 Ekim ayında çıkmış IP12 ne sunuyor da ikisini karşılaştırma gereği hissettin gerçekten ilginç.

Batarya kapasitesi: S23FE-4500 mAh, IP12-2815 mAh.
Kamera çözünürlüğü: S23FE-50 MP, IP12-12 MP.
Ekran teknolojisi: S23FE-dynamic AMOLED, IP12-OLED
Ekran yenileme hızı (Hertz): S23FE-120 Hz, IP12-60 Hz.

Daha sayayım mı?

Abartmayın siz de IP15 seviyesiymiş. O kadar da değil S23 bile 15 seviyesinde değil. Bu kadar fanboyluk olmaz ama...

İkisini de sıfır tercih edeceğim fakat bu iki telefon arasında kaldım. Kamera ve günlük kullanımda beni tatmin etse yeter oyun vs oynamıyorum çok fazla genelde sosyal medyada takılıyorum, uzun süre kasma donma işleriyle uğraşmak istemiyorum, siz hangisi önerirsiniz?

Hocam iPhone 12 bütçeniz varsa aynı bütçedeki S23 önerimdir.

Hocam iPhone 12 bütçeniz varsa aynı bütçedeki S23 önerimdir.

Abartmayın siz de IP15 seviyesiymiş o kadar da değil S23 bile 15 seviyesinde değil bu kadar fanboyluk olmaz ama...
Dostum yıl oldu 2024 bak. 2023'ü geride bıraktık. Elimizde çok güzel teknolojilerimiz mevcut. En basitinden internet tarayıcısı diye bir şey var. Çok rahatlıkla performans karşılaştırması yaparak ürünlerin hangi ürünlerle yarıştığını rahatlıkla anlayabilirsin bu tarayıcı sayesinde. S23 ve IP15 aynı segment ürünler. Tüm dünya bunu bu şekilde biliyor ve yazıyor. Çünkü telefonun içerisindeki bileşenler birbiriyle yakın. "Fanboy" diye hitap ettiğin kişiye olmayan bir şeyi savunduğunun farkında bile değilsin. Bu durumda fanboy olan sensin çünkü kullanılan sistem bileşenleri birbirine yakın olmasına rağmen IP15 ve S23'ün aynı segment olmadığını söylüyorsun ancak bunun da farkında değilsin. İnsanları yanlış yönlendirme.

Dostum yıl oldu 2024 bak. 2023'ü geride bıraktık. Elimizde çok güzel teknolojilerimiz mevcut. En basitinden internet tarayıcısı diye bir şey var. Çok rahatlıkla performans karşılaştırması yaparak ürünlerin hangi ürünlerle yarıştığını rahatlıkla anlayabilirsin bu tarayıcı sayesinde. S23 ve IP15 aynı segment ürünler. Tüm dünya bunu bu şekilde biliyor ve yazıyor. Çünkü telefonun içerisindeki bileşenler birbiriyle yakın. "fanboy" diye hitap ettiğin kişiye olmayan bir şeyi savunduğunun farkında bile değilsin. Bu durumda fanboy olan sensin çünkü kullanılan sistem bileşenleri birbirine yakın olmasına rağmen IP15 ve S23'ün aynı segment olmadığını söylüyorsun ancak bunun da farkında değilsin. İnsanları yanlış yönlendirme.

S23 kullanıyorum ve o fiyatın IPhone'lara verilmesine karşıyım ama yine de senin kadar fanboy değilim seninki baştan aşağı fanboyluk. iPhone15 ile S23FE aynı seviyede tutmanın başka açıklaması olamaz. S23e gelecek olursak kendisi 14 Pro ile aynı seviyede bir cihaz. 15 pro biraz boyunu aşıyor.

Geri
Yukarı