S24 Ultra hayal kırıklığı

Son hali böyle. Ayrıca Ultra modeller Gen3 ile gelecek.
Sonunda düz ekrana geçmişler Allah'ım yıl olacak 2024, teşekkürler. Almayı düşünebilirim belki titanium kasa ile gelir ve simetrik çerçeveleri olursa.

Hocam ben düz ekranı hiç sevmiyorum. Kavisli ekran muazzam bir şey. Tabi bu benim görüşüm.
Çerçeveler orantısız duruyor hocam ya. Misal S23 Ultra'daki yan çerçeveler orantısız duruyordu üst ve alta göre, kaldı ki alt çerçeve de diğer yerlere göre daha kalındı ve ben gerçekten çok takıyorum bu konuya. Apple cihazlarından hiç haz etmesem de çerçeve tasarımı konusunda açık ara en başarılı olanlar. Sırf bu durumdan S23+ falan bakmak zorunda kalmıştım Ultra daha iyi olsa bile, o modelin çerçeveleri simetrik.

Edge ekranı kaldırmışlar, çerçeve çok kalın. Exynos ile gümbür gümbür geliyor(!). Şahsen sızıntılara bakınca ciddi hayal kırıklığına uğradım. S23 Ultra çok daha güzel bence. Samsung böyle giderse sonu iyi olmayacak. Sizlerin fikri nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zaten berbattı iyice berbat olmuş. O kadar laf edilen iPhone 11'in çerçeveleri bile bundan daha ince.

Arka tarafı da görseydik keşke. Gerçi bir arkadaş kamera adası geri gelecek diyordu. Kısaca berbatlık üstüne berbatlık.

Çerçeveler orantısız duruyor hocam ya. Misal S23 Ultra'daki yan çerçeveler orantısız duruyordu üst ve alta göre, kaldı ki alt çerçeve de diğer yerlere göre daha kalındı ve ben gerçekten çok takıyorum bu konuya. Apple cihazlarından hiç haz etmesem de çerçeve tasarımı konusunda açık ara en başarılı olanlar. Sırf bu durumdan S23+ falan bakmak zorunda kalmıştım Ultra daha iyi olsa bile, o modelin çerçeveleri simetrik.
Bugüne kadar kullandığım bütün S serisi cihazlar(S23 hariç) hep Edge ekranlıydı. Benim için hep 1 adım ilerideydi bu yüzden. Şu an Ultra modeli benim için anlamsız oldu. Tek fark kamera olacak. Her ikiside QHD ekran ile gelecek. Geriye sadece kamera ve S-Pen kalıyor.

O kadar laf edilen iPhone 11'in çerçeveleri bile bundan daha ince.
Son attığım sızıntıya bakın.

Edge ekranı kaldırmışlar, çerçeve çok kalın. Exynos ile gümbür gümbür geliyor(!). Şahsen sızıntılara bakınca ciddi hayal kırıklığına uğradım. S23 Ultra çok daha güzel bence. Samsung böyle giderse sonu iyi olmayacak. Sizlerin fikri nedir?

O nasıl tasarım öyle, Samsung gittikçe değişik şeyler yapıyor. Köşesi eğrili tasarımdan nasıl buralara geldiler bilmiyorum.

Geri
Yukarı