Sahibinden'de beni dolandırmaya çalışan Filipinli arkadaş

Çorba gibi bir yazı olmuş. WP yazılarından da bir şey anlamadım.
Hocam haklısınız kendi yazımı ben de okuyamadım. Zamanım olunca düzelteceğim, çok kısa bir sürede yazmam gerekiyordu.
FedEx'e nasıl oldu da güvenemezdiniz acaba?
Adamın dolandırıcı olduğunu düşünüp öyle dedim, Fedex benim bilgisayarımı çalacak değil ya.

Bari yazdıklarını Google çeviriye CTRL+C yapıp CTRL+v yapsaydınız.
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Fiyattan memnunum. Açık denizde AIDA MAR gemi gezisinin operasyon müdürü olarak çalışıyorum. Korona krizi nedeniyle gelip şahsen kontrol edemiyorum. Küçük bir hediye olarak kuzenim için alıyorum. Önce ürünün ücretini ödeyeceğim ve ondan sonra bir Fedex kargo rezervasyonu yapacağım, böylece onu alıp kuzenimin Manila'daki adresine postalayabiliyorum. Paketi sizden uygun adresinize alacaklardır. Sizin için uygunsa lütfen bana daha fazla resimle cevap verin.

Emin olabilirsiniz arkadaşlar, bana da tamamen aynı yazı geldi. Özellikle ilk mesaj oldukça tanıdık. Zaten internette "Filipinli dolandırıcılar" diye arama yapınca benzer içeriklerle karşılaşıyorsunuz.

Emin olabilirsiniz arkadaşlar, bana da tamamen aynı yazı geldi. Özellikle ilk mesaj oldukça tanıdık. Zaten internette "Filipinli dolandırıcılar" diye arama yapınca benzer içeriklerle karşılaşıyorsunuz.
Hocam ama ne kârı oluyor onu çözemedim. FedEx ile oraya kadar kargoyu göndermek daha çok tutar yüksek ihtimale ne geçiyor adamların ellerine?

Kesinlikle satış yapmayın bu çok yaygınlaştı ve görüyorum ki bilmeyen çok insan var. Lütfen dikkat edin.
Ben de bilgilendirmek için açtım konuyu hocam, evet yazı biraz çorba gibi olmuş ve adamla yazışırken telefondan yazıyordum otomatik klavye azizliğine uğramışım. Yakın zamanda daha düzgün bir şekilde yazıyı düzenleyeceğim.

Geri
Yukarı