Samsung GSI ROM kurmak için TWRP alternatif var mı?

Gamers_Xion

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) için TWRP dosyası arıyorum.
Resmi olmayan TWRP dosyalarını kurdum ama hepsinde telefon reboot modundan çıkmadı ve recovery moduna giriş yapamadım.:/
Bende stock ROM upload ettim ve şu an tel çalışıyor.
Elimde pixel tabanlı a/b ARM64 destekli ROM mevcut.
Bu ROM'u TWRP olmadan tele nasıl install edebilirim? (TWRP alternatif veya sorunsuz çalışan TWRP dosyası link varsa verebilir misiniz?)

@Marcolomboss hocam rahatsız ediyorum ama bir bakar mısınız?

ADB'yi ve USB sürücülerini yükleyin. Sonra ADB'den fastboot flash system (romun adı).img yazın (parantezler olmayacak ve .img dosyasını ADB'nin konumuna atın).

.7z klasörünün içinde olur genelde .img dosyası.

ADB'yi ve USB sürücülerini yükleyin. Sonra ADB'den fastboot flash System (ROM'un adı).img yazın (parantezler olmayacak ve. İmg dosyasını ADB'nin konumuna atın).

7Z klasörünün içinde olur genelde. İmg dosyası.

Hocam dediklerinizi yarın yapacağımda bu işlemi yapınca ne oluyor ? Samsung kullanıcısı olduğum için fastbootla fazla uğraşmıyorum, Dolayısıyla bu işlem ile ne yaptığım konusunda fikrim yok :(
(Biraz açıklarsanız sevinirim)

Hocam dediklerinizi yarın yapacağımda bu işlemi yapınca ne oluyor? Samsung kullanıcısı olduğum için fastbootla fazla uğraşmıyorum, dolayısıyla bu işlem ile ne yaptığım konusunda fikrim yok :(
(Biraz açıklarsanız sevinirim)

Bu işlem ile System.img dosyasını telefonda olan sisteme yazıyor ama cihazın A/B mi, yoksa sadece A bölümümü var?

Bu işlem ile System. İmg dosyasını telefonda olan sisteme yazıyor ama cihazın a/b mi, yoksa sadece a bölümümü var?

A/b hocam.

Odin mi kullanıyordunuz? Odin'SE pek bilmiyorum.

Ama bu TWRP'yi deneyin bir de: [AOSP-11] [UNOFFICIAL] Samsung SM-A125F TWRP

Hocam bunu denemiştim ama telefon acılıcakken kendini kapatıyor ROM'u çökertiyor. Bende download modda stock ROM'u kuruyorum. Başka yolu yok mu bu işin. ROM elimde ama TWRP yok piyasada :(

A/b hocam.

Hocam bunu denemiştim ama telefon acılıcakken kendini kapatıyor ROM'u çökertiyor. Bende download modda stock ROM'u kuruyorum. Başka yolu yok mu bu işin. ROM elimde ama TWRP yok piyasada :(
Custom veya stock ROM mu yüklü?

Hocam şu anda stock ROM yüklü ama gsı ROM kurmalıyım. Bunun içinde TWRP veya alternatifi lazım.
Telefonda stock ROM yüklüyse hangi güncelleme tarihi yüklüyse ona göre TWRP kurman lazım. GSI ROM'larda ise fark etmiyor.

Geri
Yukarı