Şehir dışında üniversite okumak

Hocam, kitap okuyun ve rahatlamak için meditasyon yapın. Dikkatiniz dağılırsa ders arasında 5 dakika sadece 5 dakika balkona çıkın nefes alın, su için sonra derse başlayın işe yarayacaktır. TYT'de artık zaman kalmadı maalesef AYT ilerlemeniz gerekiyor. TYT'de deneme çözüp yanlışlarınızı not alın ve o soruların nasıl çözüldüğüne bakın. Bu size bir fikir getirebilir belki. AYT'de edebiyata kesinlikle abanın, kemerleri sıkın zaten 2 ay kalmış. Edebiyattan 40 soruda 35 yapsanız bile puanınız çok fazla artıyor haberiniz olsun. Din, felsefe, coğrafya ve tarihten bahsetmiyorum bile TYT'de zaten genel kültür olarak geçiyor bu dersler. AYT'de biraz bilgi istiyor. Kolay gelsin...
Hocam edebiyattan genel netlerim çok düşük sadece 7 paragraf ve şairlerden başka birşey yapamıyorum coğrafya tarihim eh işte 7-8 net anca çıkıyor felsefem çok iyi 12 de 12 yapabilir miyim bilmiyorum ama 10 a 2 9 a 3 yapacağımı eminim din zaten bahsetmiyorum bile TYT din ile birebir sadece birkaç kavram var ondada 6 da 6 yaparsam güzel olur gerçekten zaten hedefim çokta yüksek değil 1.5 ayda 100 k yapsak öpüp başıma koyarım o derece.

Geri
Yukarı