Sevdiğim kız ile mesafemi korumalı mıyım?

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Arada göz göze falan geliyoruz benim de ona baktığımı fark ettiği anda hemen yüzünü çeviriyor. 3 haftadır konuşuyoruz daha ama bu aralar onu çok etrafında değilim. Bugün sınıfta arkadaşımla dururken yanıma geldi; "neden çok sakinsin bu kadar?" diye sordu - çok yakın olmadığım kişilerin etrafında çok hareketli değilimdir. -. Sonra elini uzattı bende tuttum bana birkaç dans hareketi falan gösterdi.

Bugün bunları yaşadım bu kızla nasıl devam etmeliyim, onunla sürekli sohbet mi etmeliyim yoksa biraz kaçınmalı mı oynamalıyım?

Arada göz göze falan geliyoruz benim de ona baktığımı fark ettiği anda hemen yüzünü çeviriyor. 3 haftadır konuşuyoruz daha ama bu aralar onu çok etrafında değilim. Bugün sınıfta arkadaşımla dururken yanıma geldi; "neden çok sakinsin bu kadar?" diye sordu - çok yakın olmadığım kişilerin etrafında çok hareketli değilimdir. -. Sonra elini uzattı bende tuttum bana birkaç dans hareketi falan gösterdi.

Bugün bunları yaşadım bu kızla nasıl devam etmeliyim, onunla sürekli sohbet mi etmeliyim yoksa biraz kaçınmalı mı oynamalıyım?
adım at, sende ona temasta bulunmaya çalış, kız sana temas etmiş belki ilgisi var şansını denemekten zarar gelmez, içinde kalmasından iyidir. İlgin varsa neden kaçınacaksın ki? kaçan kovalanır taktiğinde karşı taraf başka birine de ilgi duymaya başlayabilir. Ayrıca bu taktik yokluktaki erkeklerde ve saf veya egolu kızlarda işe yarar. kısacası kız cahil değilse ki değil gibi zeki ise bulaşma bu tür şeylere dök içini gitsin.

Geri
Yukarı