Sevgilim onu kandırdığımı ve yalan söylediğimi düşünüyor

448230

Decapat
Sevgilimle yine aramız bozuldu çünkü durmadan bir olay çıkıyor ve aramız bozuluyor. Genelde olayların benim yüzümden olduğunu söylüyor ve aramız bozuluyor. Geçenlerde sarhoş olma şakası yaptı ve beni test etti yani ona yazdım ama bana bir mesaj attı ve gitti amacı ona değer verdiğimi test etmekmiş. Ona 10-15 mesaj attım.

Sonrasında oyun oynadım kafamı dağıtmak için. Oyun oynadığımı öğrendi bana çok kızdı bu durumda nasıl hala oyun oynayabilirsin başıma bir şey gelse umurunda olmayacakmış gibi ağır ağır konuştu. Halbuki onu çok düşünmüştüm ama inandıramadım.

Bugün de geçenlerde onun için fotoğrafımızı WhatsApp duvar kâğıdı yapmıştım. Ailem sevgilimi bilmiyor bu yüzden annemin yanındayken duvar kâğıdını değiştirdim ama ona söylemedim çünkü eski haline getiririm diye düşündüm. Sonrasında unuttum ve değiştirmedim bunu bugün gördü ve kırılmış bana yeter artık bıktım bu durumlardan hep aynı şey sıkıldım artık gibi konuştu.

Çok ağır konuşuyor, bana yalan söylediğimi onu kandırdığımı söylüyor. Gerçekten çok kırılıyorum halbuki amacım onu mutlu etmekti ama o bunu anlamıyor. Onu çok seviyorum çok değer veriyorum. O duvar kâğıdını annesi yüzünden yapmamıştı bana yapamayacağını söyledi ama şimdi ona "Neden yapmadın, yapsaydın!" dediğimde bana eğer istediğini söyleseydin her şeyi göze alıp yapardım dedi halbuki ben onunda yapmasını istemesem neden yapayım ki beni anlamıyor gerçekten çok üzülüyorum kendimi hatalı buluyorum her seferinde. Bana yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgiliniz aşırı çocuksu, çok trip atıyor bu kızlan sağlıklı ilişki falan olmaz. Ama sevdiğinizi varsayarak tavsiyem onunla bu durumu tekrar ciddi bir şekilde konuşun anlaşamıyorsanız yolu verin bu kadar basit. Kızı uzaktan büyüyle düzeltemeyiz.

Sevgiliniz aşırı çocuksu, çok trip atıyor bu kızlan sağlıklı ilişki falan olmaz. Ama sevdiğinizi varsayarak tavsiyem onunla bu durumu tekrar ciddi bir şekilde konuşun anlaşamıyorsanız yolu verin bu kadar basit. Kızı uzaktan büyüyle düzeltemeyiz.
Durumu paylaştığım herkes böyle diyor ama güven problemi var. Önceden yaşadığı şeyler onu çok etkilemiş aldatılmış ve hep güveni kırılmış güvensizlik yaşıyor. Onu çok seviyorum anlatabilsem keşke sinirlenince düşünmeden konuşuyor beni keşke anlasa bu ilişki biterse benden bilicek halbuki ben bitmesin diye uğraşıyorum bütün aklında kalan şeyleri çözmeye çalışıyorumki aklında bir soru bir şey kalmasın ama uğraşmak istemiyorum diyor artık istemiyorum konuşmak çünkü bir şey değişmiyor diyor. Hep b*k yapıyosun mal gibi mutlu oluyorum gibi konuşuyor.

Bana bir şeyleri kendi isteğimle yapmamı söylüyor o kızıcağı için yapıcağımı düşünüyor halbuki herşeyi içimden gelerek onun için yapıyorum ama inandıramıyorum kandırdığımı düşünüyor beni kandırmaya devam et falan diyor gerçekten çok ağır geliyor.

Geri
Yukarı