Kız arkadaşım yalan söylediğimi düşünüyor

@FuhrerDogukan spora falan verebilirsin kendini sevdiğin spor varsa en rahatı o. Sevme işi biraz değişiyor hele o yaşlarda bugün sever yarın sevmez. Daha gençsin bayağı çünkü normal.

LGS falanda çalışıyorum. Yaz tatiline kadar sevseydi keşke ya da ayrılmasaydı. Çünkü daha çok vakit geçirebilecektik. Hala daha bana yeterli ilgiyi vermediğini söylüyor. Biraz saçma olayı ama vermiyormuşum sonuçta. Bakacağım artık, severse özlerse olur olmazsa olmaz. Sonradan özleyebilirim vb şeylerde diyordu çünkü. Umudm şu an için değil zaten ilerisi için.

@FuhrerDogukan çalış lise bayağı önemli.

Öyle. Bir de konuşma konusunda kız bana diyor sürekli hayattan sıkıldım, kafan çok dağınık vb bunu önceden de yaşamış geçmiş sonrasında. Ben bunu anlatmasını da hızlandırmak istiyorum. Bazen gerçekten gülüyoruz eğleniyoruz.

Sizi de sıkıyorum sanki hocam da daha küçüğüm evet ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemle falanda konuştum, kızla tanıştılarda. Ama sürekli sıkmak istemiyorum insanları da.

Hocam kız seni her gördüğümde, sesini her duyduğumda içim acıyor diyor. Bana bunları yapan, hayatımı tam anlamıyla mahveden birisini sevemem sevmemeliyim diyor. İstesem bile sevemiyorum diyor. Beynim engelliyor artık vb. Düzelteceğime inanmıyor hocam. Başından beri sorun bu. Düzelteceğime hiçbir türlü inanmıyor, inanmak istemiyor. Ben sensiz mutluyum diyor. Benim de amacımın benimle mutlu olmasını sağlamak dedim. Ama başından beri sorun bu hocam neredeyse. Mutlu edebileceğime inanmıyor.

Son düzenleme:
@FuhrerDogukan istemiyor işte ondan boşver. Cok yüksek ihtimalle sıkıldı.

Yapman gereken önüne bakmak diyorum ya başka yapabileceğin bir şey yok zaten yaşın genç daha çok çok uzun yıllar var önünde hadi diyelim 30 yaşında evlendin 15-16 yıl en az. Keyfine bak.

@FuhrerDogukan istemiyor işte ondan boş ver. Cok yüksek ihtimalle sıkıldı.

Yapman gereken önüne bakmak diyorum ya başka yapabileceğin bir şey yok zaten yaşın genç daha çok çok uzun yıllar var önünde hadi diyelim 30 yaşında evlendin 15-16 yıl en az. Keyfine bak.

Ben sıkılmasını azaltmaya çalışıyorum, ileride belki bir şeyler olur diye. Umut boşa mı gidiyor bilmiyorum. Hocam yani bende önüme bakmak isterim ama olmuyor. Ne zaman fotoğraflarına baksam ben bunu nasıl bırakayım diyorum :D.benim evlenme gibi bir derdim de yok sadece onu istiyorum. O da beni istiyordu ben kendi ellerimle mahvettim. Unutamıyorum hiçbir türlü. Unutabileceğimide sanmıyorum. Tekrar hayattan zevk almak isterse yanında olmam gerek bence belki o zaman bir şansım olabilir çünkü gerçekten beni bu kadar seven ailem bile yoktu. Olmazsa elimden geleni yaptım diyebilmek istiyorum. O zaman önüme bakacağım.

@FuhrerDogukan kendi ağzınla söylüyosun niye unutamadığını fotolarına bakma ve konuşma kızla. Evlenme gibi bir derdin var demedim daha önünde onlarca yıl var başka kızlar çıkar illaki. Ondan boşver diyorum. Elinden geleni yapsan bile kız dönmeyecek ki sana da söylemiş. Aynı yerde debelenip durmak istiyosan aynı şeyi yapmaya devam et sen bilirsin ne diyim.

@FuhrerDogukan kendi ağzınla söylüyosun niye unutamadığını fotolarına bakma ve konuşma kızla. Evlenme gibi bir derdin var demedim daha önünde onlarca yıl var başka kızlar çıkar illaki. Ondan boş ver diyorum. Elinden geleni yapsan bile kız dönmeyecek ki sana da söylemiş. Aynı yerde debelenip durmak istiyorsan aynı şeyi yapmaya devam et sen bilirsin ne diyeyim.

Hocam canın sıkkın olduğunu hayattan sıkıldığını düşündüğü için şu an dönemeyeceğini düşünüyor. Öncesinde de bu olmuş sonra atlatmış. Sonra beni sevdi zaten. Benim amacım atlatmasını sağlayıp beni sevmesini sağlamak. Yapamazsam sonra devam etmekten başka çarem yok. Hala daha sevdiğime inanmıyor bu arada ironik olan :D ilişkinin başından beri hatta. Bende diğer kızların ilgisini vb isteyince kesinlikle sevmiyor dedi kesin.

@FuhrerDogukan hocam gitsin kendi düzelsin.

Sana yine donmeyecek çünkü.

Tamamdır hocam. Bir gelişme olursa haber veririm.

Saldım kızı hocam.Artık kendi hayatıma bakacağım.İçimde hala bir acı var ama geçecek herhalde.

Bir kız buldum hocam, bana ilgi falan gösteriyor. Benim eskiden hoşlandığım kız :D.ayrı bir yakın eskisine göre şu an. Tam sevgi diyemeyiz şu anda. Sayesinde biraz unuttum kızı ama okulda her gördüğümde içimde bir acı oluyor hala. Geçer mi bu da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı