Sevgilimle nasıl iletişim kurmalıyım?

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 919

Ynka

Hectopat
Merhaba 11. Sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla 3 gündür çok güzel konuşuyoruz evine bıraktım bunu motorumla güzelde kız çok samimi olduk ama utangaç bir tip olduğum için Pazartesi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sizce sürekli bakayım mı? Yanına gidiyim mi? Elini tutuyum mu yoksa çok muhatap olmayayım mı? Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 11. sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla 3 gündür çok güzel konuşuyoruz evine bıraktım bunu motorumla güzelde kız çok samimi olduk ama utangaç bir tip olduğum için pazartesi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sizce sürekli bakayım mı? Yanına gidiyim mi? Elini tutuyum mu yoksa çok muhatap olmayayım mı? Ne yapmam lazım?

Yanına gidip hoş sohbet açabilirsin. İlişkinin adını koydunuz mu?

Merhaba 11. Sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla 3 gündür çok güzel konuşuyoruz evine bıraktım bunu motorumla güzelde kız çok samimi olduk ama utangaç bir tip olduğum için Pazartesi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sizce sürekli bakayım mı? Yanına gidiyim mi? Elini tutuyum mu yoksa çok muhatap olmayayım mı? Ne yapmam lazım?
Motor ne?

Sürekli bakma korkutursun kızı saplantılı gibi. Yanına git ve ilgilen ama yapışma kızdan bağımsız şeylerde yap ki kız soğumasın. Elini tutmasanda beline, konula, saçına ufak temaslarda bulunabilirsin. Ve kızın yanında rahat ol kasıntı tipleri sevmezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı