Skechers alınır mı?

Skechers yerine Asics yürüyüş ayakkabılarına yönelebilirsiniz hocam. İki markayı yan yana denedim ve Asics çok daha rahat ayrıca tasarımı da güzel, üstelik ikisi aynı fiyatta.

Marka olarak kesinlikle tavsiye ederim. Vegas'ta outlet mağazasından iki tane aldım, biri spor diğeri bot. İkisini de uzun yıllar kullandım. Hatta spor olanı giyip eskittim, önü açıldı, şimdi spor salonunda giyiyorum.

Memnun kaldığım için tekrar Skechers aldım yine bir spor bir de bot.

Marka olarak kesinlikle tavsiye ederim. Vegas'ta outlet mağazasından iki tane aldım, biri spor diğeri bot. İkisini de uzun yıllar kullandım. Hatta spor olanı giyip eskittim, önü açıldı, şimdi spor salonunda giyiyorum.

Memnun kaldığım için tekrar Skechers aldım yine bir spor bir de bot.

Botları nasıl spor ayakkabıları gibi rahat mı?

Arkadaşlar bakın bir ayakkabıya biraz daha fazla verince o ayakkabı daha konforlu hale gelebilir ama dayanıklılık aynı oranda her zaman artmaz.

İçinin rahat olması demek sünger tabakasının da yumuşak rahat olması demek. Yani daha çok basınç emiyor kısaca ve 1 bin ila 1500 TL bandında ayakkabısına alt seviye sünger koyar. Rahatlık ile dayanıklılık karıştırılmasın.

Bu ayakkabı modelleri sizi rahat ettirir ama için süre dayanmaz.

Şu an bunu giyiyorum mesela 1.5 yıl oldu dışı hala sağlam. Voleybol masa tenisi bisiklet üstüne atletizm sahasında koştum alt tabaka eridi kayıyor. İçinde ufak yıpranmalar var. Bu paraya çok memnunum ☺️

Skechers on numara markadır. Yorumlarda yazanlar neyin tatavasını yapmış anlamadım fakat, 5 adet skechers ayakkabıya sahibim. Fileli olan modelleri genelde yazın kullanıyorum, ayakkabıyı düzgün kullandığınız takdirde çabucak parçalanan bir ayakkabı değil. Özellikle kış için olan waterproof outdoor ayakkabıları muazzam.

Skechers on numara markadır. Yorumlarda yazanlar neyin tatavasını yapmış anlamadım fakat, 5 adet skechers ayakkabıya sahibim. Fileli olan modelleri genelde yazın kullanıyorum, ayakkabıyı düzgün kullandığınız takdirde çabucak parçalanan bir ayakkabı değil. Özellikle kış için olan waterproof outdoor ayakkabıları muazzam.

10 yıldır aynı Reebok ayakkabıyı kullanan babam 6 ayda nasıl Skechers ayakkabıyı dağıttı acaba... Başka yorumum yok.

Selam arkadaşlar, bu aralar ayakkabı bakıyorum rahat olması önemli skechers hiç kullanmadım. Çok çabuk dağılıyor yıpranıyor diyorlar, bilemedim, baktığım model bu önerileriniz nelerdir?

Skechersın Türkiye ürünleri iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı