Skechers alınır mı?

10 yıldır aynı Reebok ayakkabıyı kullanan babam 6 ayda nasıl Skechers ayakkabıyı dağıttı acaba... Başka yorumum yok.
Aynen kardeşim, baban ürünü dağıttığı için tüm ürünler kötü :D her markanın kötü ürünleri oluyor. O kadar dar açıdan bakıyorsunuz ki olaylara cidden anlam vermek güç.

Selam arkadaşlar, bu aralar ayakkabı bakıyorum rahat olması önemli skechers hiç kullanmadım. Çok çabuk dağılıyor yıpranıyor diyorlar, bilemedim, baktığım model bu önerileriniz nelerdir?

New balance çok sağlam.

Selam arkadaşlar, bu aralar ayakkabı bakıyorum rahat olması önemli skechers hiç kullanmadım. Çok çabuk dağılıyor yıpranıyor diyorlar, bilemedim, baktığım model bu önerileriniz nelerdir?

Alınmaz. İlk giydiğinde aşırı rahat ama 2 haftada rahatlık gidiyor ve sonra da kendi kendine kenarları açılıyor. Ben de 800 tl iken almıştım, inanır mısın? Çapulcu ayakkabısına döndü bir kaç ayda.

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar hepsinden vazgeçtim ben ayakkabı almayacağım vans kyle Pro 2 modeliyle devam hiç değilse sağlam ayakkabı.

Bu modeli alacağınıza Nike Air Monarch alın ben 3 sene önce 350 TL'ye almıştım tabii şu anki fiyatı 1200-2000 TL arası değişiyor. Ben çamaşır makinesinde yıkayarak temizlememe rağmen bir yerinde yırtılma dahi yok.

Abartısız söylüyorum, beyaz bir bez ayakkabım var skechers. 20 kere belki daha fazla makinaya attım, hemde bir torbaya falan koymadan. Dışında tek bir yırtılma yok. Her markanın kötü ürünleri veyahut fabrikasyon çıkışlı sıkıntılı ürünleri vardır. O yüzden direkt bu alınmaz diyenleri ben anlamıyorum. Attığınız ayakkabıyı şahsen ben giymem, model olarak hoşuma gitmedi. Fakat skechers genel anlamda gayet iyi ve fiyat bandında nike, adidasın çoğu modeline göre daha uygun fiyatlı kalıyor. Dediğim gibi 5 adet skechers ayakkabım var, hepsinden memnunum. Mesela bir adette camper ayakkabım var, skechers giydikten sonra campere geçince ayaklarım ağrıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı