Sözleşmesi olmayan kiracı evden nasıl çıkar?

Entilus

Picopat
Daha fazla  
Hayırlı günleriniz olsun. Öncelikle konuya avukat veya bilgili olan bakarsa sevinirim. Kiracının sözleşmesi yok ve ev 2 aya bana lazım.

Kiracıya söyledik ama kiracı çıkmam diyor. Ev 2 aya bize lazım ve ev sahibinin evladı o eve oturması lazım. Evin sahibinin evladı evlenecek ama adam çıkmıyor. Çıkartma şansımız var mı? Nasıl yol izlenmeli?

Hayırlı günleriniz olsun. Öncelikle konuya avukat veya bilgili olan bakarsa sevinirim. Kiracının sözleşmesi yok ve ev 2 aya bana lazım.

Kiracıya söyledik ama kiracı çıkmam diyor. Ev 2 aya bize lazım ve ev sahibinin evladı o eve oturması lazım. Evin sahibinin evladı evlenecek ama adam çıkmıyor. Çıkartma şansımız var mı? Nasıl yol izlenmeli?

Dava açabilirsin ya da polise bildirin.

Dava açabilirsin ya da polise bildirin.
Sözleşme olmayınca zorla çıkarılabiliyor şeklinde biliyorum.
Polisi çağırın anlatın durumu.
Bende öyle düşünüyorum. Birde kiracı bana atarlandı sizi mahkemede uğraşırırım diye 😅

Ev sahibinin evladı evlenecek. Kiralar ortada birde 2 ay süre veriyoruz çıkması için normalde hemen lazımda adamıda düşünüyoruz. Ama adam çıkmam diyor ve adamın sözleşmesi fln da yok.

Dava açarsan bile uzar gider sonra karşı bir bahane bulur ve mahkeme karşıya hak verir hep öyle oluyor söyleyeyim bu şekilde uzar kavga çıkarmadan konuşun çıkmıyorsa da artık mahkeme uzasa bile dava etmeye devam edin eninde sonunda çıkarırlar.

Bende öyle düşünüyorum. Bir de kiracı bana atarlandı sizi mahkemede uğraşırırım diye 😅

Ev sahibinin evladı evlenecek. Kiralar ortada bir de 2 ay süre veriyoruz çıkması için normalde hemen lazımda adamıda düşünüyoruz. Ama adam çıkmam diyor ve adamın sözleşmesi falan da yok.

Çıkacak öyle ya da böyle. Sözleşme falan da yok.

Dava açarsan bile uzar gider sonra karşı bir bahane bulur ve mahkeme karşıya hak verir hep öyle oluyor söyleyeyim bu şekilde uzar kavga çıkarmadan konuşun çıkmıyorsa da artık mahkeme uzasa bile dava etmeye devam edin eninde sonunda çıkarırlar.
Ev acil lazım hocam. Ne anlaşma var nede başka birşey. Adam kiracı eyvallah ama ev sahibinin evladı evleniyor sonuç itibari ile. Bu iş bence mahkemelik değil emniyetlik. Ama bilgisi olan bilgi verse Daha sağlıklı olur tabii.

Çıkacak öyle ya da böyle. Sözleşme falan da yok.

2 aya çıkması imkansız işte :D polis çağırsa git dava aç diyecek. E, e dava zaten 4 5 ay sürüyor. Sonra bir şey çıkacak. İftira vb olabilir. Mahkeme ertelenecek. Rahat 8-9 ay gider yaşadığım için söylüyorum.

Ev acil lazım hocam. Ne anlaşma var ne de başka bir şey. Adam kiracı eyvallah ama ev sahibinin evladı evleniyor sonuç itibari ile. Bu iş bence mahkemelik değil emniyetlik. Ama bilgisi olan bilgi verse daha sağlıklı olur tabii.

Emniyet zaten bir şey yapamaz. Git şikayet et diyecek. Onların kollarından tutup atma gibi şeyleri yok zaten. Öyle bir şey yapamazlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aya çıkması imkansız işte :D polis çağırsa git dava aç diyecek ee dava zaten 4 5 ay sürüyor sonra bir şey çıkacak iftira vb olabilir mahkeme ertelenecek rahat 8-9 ay gider yaşadığım için söylüyorum.
Adam merkezi bir yerde 3k ya oturuyor. O adam çıksa bile en kötü 15 k ya verilecek yer. Adam uğraştırırsa bende uğraşırım. Da ne gerek var işte çıksana 😅

Geri
Yukarı