Spor yaparken zurna yenir mi?

Talha Hraloğlu

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Marketçilik
Merhaba. 1 haftadır spor yapıyorum. Her gün gidiyorum (Full body) beslenme olarak şeker vs. kullanmamaya çalışıyorum bu aralar canım çok zurna katık çekiyor, bu sabah sadece yumurta yedim sonra spor yaptım ve eve gelince yulaf + çorba içtim onun dışında hiçbir şey yemedim yani bugün 3 şey yedim toplam, bu akşam yemeği yerine zurna döner yemek istiyorum sizce sırf bu yüzden kilo alır mıyım veya sporuma etki eder mi? Diyetten yeni çıktığım için kilo almak hiç istemiyorum. Kiloyu sadece kastan almak istiyorum.

1676123664957.jpeg

Hocam biraz gaz yapabilir. (!)

Akşama sadece zurna döner ve fazla bir şey yemeyecekseniz neden olmasın? Yanına ayran da için, iyi gider. Ayrıca yeşillik yemeyi unutmayın.

1 öğünden zayıflamayacağın gibi 1 öğünden kilo da almazsın, haftada 1 kere cheat meal dediğimiz kaçamak yapmanın zarardan çok yararı olur. Günlük protein ihtiyacını karşılaman için öğlen de tavuk hindi tarzı et ürünleri yersen daha iyi olur.

Eki Görüntüle 1664776
Hocam biraz gaz yapabilir. (!)

akşama sadece zurna döner ve fazla bir şey yemeyecekseniz neden olmasın? Yanına ayran da için, iyi gider. Ayrıca yeşillik yemeyi unutmayın.

Sadece bir adet zurna katık yiyeceğim başka hiçbir şey yok.

Hocam şekerli tatlılar vb. olmadığı sürece bu tür şeyleri yiyebilirsiniz sorun olmaz. Haftada 1 cheat meal ya da kalori hesabına sığacak şekilde tüketebilirsiniz.

Hocam şekerli tatlılar vb. olmadığı sürece bu tür şeyleri yiyebilirsiniz sorun olmaz. Haftada 1 cheat meal ya da kalori hesabına sığacak şekilde tüketebilirsiniz.

Tamamdır çok teşekkürler herkese.

Hiçbir eksisi olmaz emin olun. Zaten az kalori almışsınız, hiçbir şekilde kilo aldırmaz.

1 öğünden zayıflamayacağın gibi 1 öğünden kilo da almazsın, haftada 1 kere cheat meal dediğimiz kaçamak yapmanın zarardan çok yararı olur. Günlük protein ihtiyacını karşılaman için öğlen de tavuk hindi tarzı et ürünleri yersen daha iyi olur.

Zaten son kaçamağım spora başlamadan 1 gün önceydi onun dışında bir şey yok fakat ben bu konularda çok hassasım sadece kas yapmak istiyorum yağ bulundurmak bile istemiyorum vücudumda, kilo almaktan çok korkuyorum :(

Haftada 1 kaçamak yapılmayacaksa bu sporun çokta bir anlamı yok eğer yarışmacı falan değilsen. O yüzden rahat ol ben de haftada 5 gün ağırlık idmanı atan bir insan olarak mesela geçen gün 1,5 KG baklava yediydim. Haftada 1 olduğu sürece form hiç bozulmuyor. Önemli olan genel olarak kalori takibini yapıp, düzgün beslenmek.

Geri
Yukarı