Spor yaparken zurna yenir mi?

Merhaba. 1 haftadır spor yapıyorum. Her gün gidiyorum (Full body) beslenme olarak şeker vs. kullanmamaya çalışıyorum bu aralar canım çok zurna katık çekiyor, bu sabah sadece yumurta yedim sonra spor yaptım ve eve gelince yulaf + çorba içtim onun dışında hiçbir şey yemedim yani bugün 3 şey yedim toplam, bu akşam yemeği yerine zurna döner yemek istiyorum sizce sırf bu yüzden kilo alır mıyım veya sporuma etki eder mi? Diyetten yeni çıktığım için kilo almak hiç istemiyorum. Kiloyu sadece kastan almak istiyorum.
Her gün Fullbody iyi değil.
Birer gün arayla gidin. Vücudun dinlenmesi de gerek.

Hocam yediniz mi zurnayı?

Yok cesaret edemedim fakat yemiş kadar oldum bugün, neredeyse 1.5 tabak kremalı makarna + İzmir bomba + küçük boy patlamış mısır + dondurma yedim, yaklaşık 1200 kalori falan almışımdır gene az almışımdır ama gene de sağlıksız şekilde aldığım için yarın iyi bir idman yapmam lazım.

Yok cesaret edemedim fakat yemiş kadar oldum bugün, neredeyse 1.5 tabak kremalı makarna + İzmir bomba + küçük boy patlamış mısır + dondurma yedim, yaklaşık 1200 kalori falan almışımdır gene az almışımdır ama gene de sağlıksız şekilde aldığım için yarın iyi bir idman yapmam lazım.
Afiyet olsun zurnadan daha sağlıksız olmuş ama diğer arkadaşların dediği gibi haftada 1 birşey olmaz.

Tamamdır çok teşekkürler herkese.

Zaten son kaçamağım spora başlamadan 1 gün önceydi onun dışında bir şey yok fakat ben bu konularda çok hassasım sadece kas yapmak istiyorum yağ bulundurmak bile istemiyorum vücudumda, kilo almaktan çok korkuyorum :(
Kilo almadan kasları nasıl inşa edeceksin merak ettim doğrusu.

Yok cesaret edemedim
Bu kadar kasarsan işin zor baya, bulk yapman lazım zaten kalori alman lazım.

Geri
Yukarı