Steam hesabım çalındı

keremcan24

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabım çalındı daha dün girmiştim ve bugün tekrar girdiğimde hesaptan çıkmıştı tekrar girmek için QR kod okuttum ama kabul etmedi. Gmail hesabımı kontrol ettiğimde Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcıyı hesabınızdan kaldırmak adında bir Gmail gördüm Steam hesabımda her şey değişmiş Gmail adresi şifre ve Steam Guard bile. Ne yapmam lazım?

Steam desteğe mail atıyorsunuz hesabın çalındığına dair. Genelde kanıt atarsanız süreç hızlanır, bu yüzden steam üzerinden satın alımlarınız için size gelen maillerin de ekran görüntüsünü atarsanız hızlı bir şekilde hesabınızı geri alırsınız.

Kendinize ait kredi kartı bilgilerinizi kullanıp alışveriş yaptıysanız sıkıntı yok. Hesap aldıysanız geçmiş olsun.

Kurtarma şansın olursa eğer hemen ardından Steam'de kullandığın e-posta adresini hemen değiştir. Hatta o e-posta adresini kullanmayı bırakmanda fayda olabilir.

Hiç bir linke tıkladınız mı? (Steam erişimi isteyen bir link.)
hayır

Sorunda burada dediği şeyleri yaptım parola sıfırla bölümüne basıyorum yine Gmail istiyor ve böyle bir gamil yok diyor.

Kendinize ait kredi kartı bilgilerinizi kullanıp alışveriş yaptıysanız sıkıntı yok. Hesap aldıysanız geçmiş olsun.

Her şey kendi kartımlaydı hesap alımı yoktu

Kurtarma şansın olursa eğer hemen ardından Steam'de kullandığın e-posta adresini hemen değiştir. Hatta o e-posta adresini kullanmayı bırakmanda fayda olabilir.

Kurtarabilsem yapacağımda hiçbir türlü erişimim yok şu anda.

Hayır.

Sorunda burada dediği şeyleri yaptım parola sıfırla bölümüne basıyorum yine Gmail istiyor ve böyle bir gamil yok diyor.

Her şey kendi kartımlaydı hesap alımı yoktu.

Kurtarabilsem yapacağımda hiçbir türlü erişimim yok şu anda.

Steam supporta mail atın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı