Steam hesabım çalındı

emirthelegit

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Lise
12 şubattan beri Steam hesabıma erişemiyorum Rus bir kullanıcı çalıp hesabın içinden geçmiş...
Konuyla alakalı hiçbir şekilde bilgi sahibi değilim ve ayrı olarak kişi e postamı değiştirmiş ne yapacağım bilmiyorum destek olun bana.

İşin içinde 2-3 yıllık bir emek var...

Abimin kartı ile GTA V ve Assassin's Creed IV Black Flag oyunlarını almamıza rağmen hesapla eşleştir deyince bilgilerin eşleşmedğiğni söylüyor.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    456 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
12 şubattan beri Steam hesabıma erişemiyorum Rus bir kullanıcı çalıp hesabın içinden geçmiş...
Konuyla alakalı hiçbir şekilde bilgi sahibi değilim ve ayrı olarak kişi e postamı değiştirmiş ne yapacağım bilmiyorum destek olun bana.

Abimin kartı ile GTA V ve Assassin's Creed IV Black Flag oyunlarını almamıza rağmen hesapla eşleştir deyince bilgilerin eşleşmedğiğni söylüyor.

Steam destekten yardım alabilirsiniz hesabın size ait olduğunu doğrulamak için sorular soruyorlar eğer bilirseniz hesabınızı geri veriyorlar.

Hesabın senin olduğunu kanıtlayamıyorsan bir bardak soğuk su içebilirsin ek olarak maillerinde ve Steam'da 2 adımlı güvenlik açık değil miydi?

Dostum önemli olan 2 adımlı doğrulama değil hesap gitti bile hatırlamıyorum ve hesabı inceleseler benim olduğunu anlarlar ama ilgilenmiyor kimse

Steam Destek'e yazın, numara, kart, kimlik ne varsa atın adamlara. Size mobil uygulamadan bir kod verirler ve derler ki:
“Bir gün hesabınız çalınır, şifreleri unutursanız bu kodu kullanın.”
O kod sizdeyse geri alabilirsiniz. Dediğim gibi, kesinlikle Steam Destek'e yazın.
Şu anda bildiğim kadarıyla benim de Steam hesap bilgilerim çalındı ve o koda güveniyorum, tüm şifreleri defalarca kez telefonumdan değiştiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı