Steam hesabım çalındı

Shaco27

Hectopat
Virüs girdiğinde komple PC sıfırladım bilgileri değiştim. Güvenlik eklememe rağmen Steam girip e-posta onay bile gelmeden değiştiler.
Hesap yok diyor mail yok çalındı dediğim zaman.
Mail bağlı cihazlarda cıhaz yok. 2 adım doğrulama da mevcut.
Sadece mail değiştinde mesaj geldi.
Steam destek.
Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Daha sonra tekrar deneyin.
Hesaplarımı sildim.
Telegram, WhatsApp, Discord, Reddit, Amazon, Trendyol, Hepsiburada.
Acaba başka hangi hesabıma girecek yönledirme var mı diye baktım yok. Mail açık değildi o PC'de.
Telegram, Discord yönledirme ile spam atıyordu her yere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tokeninizi çalmışlar 2 adımlı doğrulama bile etki etmez indirdiğiniz şeyleri açmadan önce dikkatli olun tüm hesaplarınız gitti büyük ihtimalle.

Virüs girdiğinde komple PC sıfırladım bilgileri değiştim. Güvenlik eklememe rağmen Steam girip e-posta onay bile gelmeden değiştiler.
Hesap yok diyor mail yok çalındı dediğim zaman.
Mail bağlı cihazlarda cıhaz yok. 2 adım doğrulama da mevcut.
Sadece mail değiştinde mesaj geldi.
Steam destek.
Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Daha sonra tekrar deneyin.
Hesaplarımı sildim.
Telegram, WhatsApp, Discord, Reddit, Amazon, Trendyol, Hepsiburada.
Acaba başka hangi hesabıma girecek yönledirme var mı diye baktım yok. Mail açık değildi o PC'de.
Telegram, Discord yönledirme ile spam atıyordu her yere.

Destek merkezine aldığın oyunların faturasını ve eski Gmail adresini yaz yardımcı olacaklardır.

Steam şifrenle mail şifren aynı mıydı?

Telefondan Steam yükleyip 0 lamı denedim destek talebi öyle açıldı.

Hocam internetteki bedava oyunları indiriyor musunuz? Bir de Steam pazari hariç baska sitelere hesap falan bağladiniz mi?

Kesinlikle hayır bilgisayar virüs bulaştırdı arkadaş oradan hesaplar gitti fark ettim ama geç oldu maalesef bilgilerim internet üzerinden aldılar. 1 dakkika içinde bütün hesaplarım patlamıştı zaten.

Destek merkezine aldığın oyunların faturasını ve eski Gmail adresini yaz yardımcı olacaklardır.

CD keyleri kartları hepsini yazdım alırım herhalde pek önemli değil de kart bilgileri kayıtlı ise çok büyük sorun kredi kartları ekliydi benim.

Hocam hesapları geri alabilirsin. Hangi kartla oyun aldıysan o kartın bilgilerini istiyor Steam. Benim hesabımıda çaldılar her şeyi değiştiler ben öyle almıştım. Steam destekle görüş veya mail at.

Telefondan Steam yükleyip 0 lamı denedim destek talebi öyle açıldı.

Kesinlikle hayır bilgisayar virüs bulaştırdı arkadaş oradan hesaplar gitti fark ettim ama geç oldu maalesef bilgilerim internet üzerinden aldılar. 1 dakkika içinde bütün hesaplarım patlamıştı zaten.

CD keyleri kartları hepsini yazdım alırım herhalde pek önemli değil de kart bilgileri kayıtlı ise çok büyük sorun kredi kartları ekliydi benim.
Hocam ben ücretli antivirüs kullaniyorum, sizin sistemde hangi program var? Belki engellerdi virüsü yazik olmuş.

Hocam hesapları geri alabilirsin. Hangi kartla oyun aldıysan o kartın bilgilerini istiyor Steam. Benim hesabımıda çaldılar her şeyi değiştiler ben öyle almıştım. Steam destekle görüş veya mail at.

Yaptım dönüş bekliyorum önemli olan mesaj la başkasının hesabını patlama riski bir de kart bilgileri vardı kayıtlı değildir inşallah diyorum kartların hepsinin Online alış verişini kapattım.
Yıllardır hesaplarda 40 yakın kart bilgisi var iş yerinin dahil onları bile tek tek Online alışveriş yurt dışı alışveriş kapattım.
Amazon Hepsiburada kart bilgisi dolu belli bir sınır kart ekleyebiliyorsun Hepsiburada Full kredi kartı doluydu.
Hayırlısı bakalım.

Hocam ben ücretli antivirüs kullanıyorum, sizin sistemde hangi program var? Belki engellerdi virüsü yazik olmuş.

Defender acıktı Malwarebytes yüklüydü ona rağmen tutmadı.
2000 binden aktif olarak PCI kullanıyorum bilgisayarı hiç virüs bulaştırmadım hatta normalde antivirüs bile kullanmıyorum bu sene oturan oluyor diye Malwarebytes tarama programını kurmuştum ben bulaştırmadım başkası bulaştırdı.
Olacağı varmış.

A-Z bütün hesapları yeni mail veya coğu hesabımıda sileceğim başka türlü kurtuluş yok gibi.

Geri
Yukarı