Su satışı nasıl yapılır?

Ugurcp

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben ve arkadaşlarım bir iş düşündük. Toptancıdan su alıp fuar, festival vb. yerlerde satış yapmayı düşünüyoruz. Henüz daha bir şey almadık çünkü nasıl satış yapacağımızı bilmiyoruz. 18 yaşında değiliz. Satış yapmak için nereden izin alacağız? Bize izin verirler mi? Zaten sadece soğuk su satacağız alışveriş sepetinde.

Arkadaşlar selam, ben ve arkadaşlarım bir iş düşündük. Toptancıdan su alıp fuar, festival vb. yerlerde satış yapmayı düşünüyoruz. Henüz daha bir şey almadık çünkü nasıl satış yapacağımızı bilmiyoruz. 18 yaşında değiliz. Satış yapmak için nereden izin alacağız? Bize izin verirler mi? Zaten sadece soğuk su satacağız alışveriş sepetinde.
Arkadaşim önceki cumartesi yolda satmişti burası küçük biyer çok sıkıntı olmadı 2 saatte felan 1200 TL felan kazandı

Arkadaşim önceki cumartesi yolda satmişti burası küçük bir yer çok sıkıntı olmadı 2 saatte falan 1200 TL falan kazandı.

Hatta paranın hepsini de bana verdi oyun falan aldık GeForce NOW.

Havalar şuan tam sıcak değil fakat yazın Urfada 1-2 sene önce evdeki büyük yalıtımlı kutuyu alıp kırmızı ışıktaki arabalara buzlu su satmıştım. Güzel kazanç sağladım diyebilirim. Polis veya zabıtanın kendiside su alıyordu fakat ben yinede yanlarına gidip "su ister misiniz memur bey" demenizi önermem.

Arkadaşim önceki cumartesi yolda satmişti burası küçük biyer çok sıkıntı olmadı 2 saatte felan 1200 TL felan kazandı

Hatta paranın hepsini de bana verdi oyun falan aldık GeForce NOW.
Bu tür seyyar yerlerden su nasıl satın alıp güveniyorlar acaba şaşırıyorum ve merak da ediyorum.
Zamanında -sanırım 8 10 sene önce- bu şekilde satılan suların normal çesme suyu çıkmıştı ve kapağından bile belli olmuyordu.
Açıkçası çok zor durumda kalmadığım müddetçe ben almam/almıyorum.

Son düzenleme:
Bu tür seyyar yerlerden su nasıl satın alıp güveniyorlar acaba şaşırıyorum ve merak da ediyorum.
Zamanında -sanırım 8 10 sene önce- bu şekilde satılan sulan normal çesme suyu çıkmıştı ve kapağından bile belli olmuyordu.
Gerçekten doğru. Ben boş şişeleri motoruyla getirip çeşmede dolduran çok gördüm. Bahsettiğiniz bir markanın kendi suyu ise orasını bilmiyorum.

Zamanında -sanırım 8 10 sene önce- bu şekilde satılan sulan normal çesme suyu çıkmıştı ve kapağından bile belli olmuyordu.

Kanki konu alıp almamak değil. Zaten söylediğim gibi toptancıdan alıp satacağız.

Gerçekten doğru. Ben boş şişeleri motoruyla getirip çeşmede dolduran çok gördüm. Bahsettiğiniz bir markanın kendi suyu ise orasını bilmiyorum.

Sizde haklısınız, fırsatçılık yapan çok insan var.

Vergisini ödemediğiniz için bir zabıta görürse başınız belaya girebilir.

Geri
Yukarı